Povezane vesti

Bukari o proslavi gola: Nije istina da sam provocirao Ronalda

Bukari o proslavi gola: Nije istina da sam provocirao Ronalda

Politika 25.11.2022
DOHA – Primetio sam da je moja proslava gola izazvala mnogo komentara koji su tvrdili da nisam imao poštovanja prema Kristijanu Ronaldu, što nije tačno, izjavio je fudbaler Gane Osman Bukari. Fudbalska reprezentacija Portugalije pobedila je juče… »
Fudbaler zvezde dao gol, pa razbesneo ronalda i portugalce! Bukari se javio iz Katara: "Čitam komentare i to nije tačno"

Fudbaler zvezde dao gol, pa razbesneo ronalda i portugalce! Bukari se javio iz Katara: "Čitam komentare i to nije tačno"

Mondo 25.11.2022
Osman Bukari dao je gol protiv Portugala ,pa je morao da se pravda na društvenim mrežama. Osman Bukari dao je gol protiv Portugala ,pa je morao da se pravda na društvenim mrežama. Osman Bukari dao je gol za Ganu protiv Portugala u Kataru i to je… »
Nestvarno Zbog ovoga je Kristijano mnogo ponosan

Nestvarno Zbog ovoga je Kristijano mnogo ponosan

Alo 25.11.2022
Kapiten reprezentacije Portugalije Kristijano Ronaldo izjavio je da je ponosan što je postao prvi fudbaler, koji je postigao najmanje jedan gol na pet Mundijala. Portugalija je pobedila Ganu 3:2 u meču prvog kola grupe H na Mundijalu u Kataru. Ronaldo… »
Kristijano se zadržao dva minuta i 12 sekundi! Rekao je samo ovo i napustio konferenciju: To je završena priča!

Kristijano se zadržao dva minuta i 12 sekundi! Rekao je samo ovo i napustio konferenciju: To je završena priča!

Mondo 25.11.2022
Kristijano Ronaldo Je ispisao istoriju i nije bio raspoložen da posle toga dugo razgovara sa novinarima. Kristijano Ronaldo Je ispisao istoriju i nije bio raspoložen da posle toga dugo razgovara sa novinarima Nakon utakmice Portugal - Gana, koja je… »
Pre dva dana ostao bez kluba, a večeras ušao u istoriju: Ronaldo postavio rekord Mundijala

Pre dva dana ostao bez kluba, a večeras ušao u istoriju: Ronaldo postavio rekord Mundijala

Danas 24.11.2022
Reprezentativac Portugala jedini u istoriji Svetskih prvenstava bio strelac na pet planetarnih takmičenja. U trenutku kada je „načeo“ mrežu Gane u tesnoj pobedi na startu borbi u H grupi SP u Kataru (3:2), Kristijano Ronaldo je još po jednom… »

Vesti dana »