Povezane vesti

Fudbaler Zvezde: Nisam iskazao nepoštovanje prema Ronaldu

Fudbaler Zvezde: Nisam iskazao nepoštovanje prema Ronaldu

Sport klub 25.11.2022
Osman Bukari, ofanzivac srpskog šampiona Crvene zvezde, postao je jedna od glavnih tema dana u četvrtak na Svetskom prvenstvu u Kataru. Ovaj 23-godišnjak iz Akre postigao je pogodak na svom debiju na Mundijalu u porazu afričke selekcije od Portugalije… »
Bukari: Nije istina da sam provocirao Ronalda

Bukari: Nije istina da sam provocirao Ronalda

Dnevnik 25.11.2022
DOHA: Primetio sam da je moja proslava gola izazvala mnogo komentara koji su tvrdili da nisam imao poštovanja prema Kristijanu Ronaldu, što nije tačno, izjavio je fudbaler Gane Osman Bukari. Fudbalska reprezentacija Portugala pobedila je juče… »
Ronaldo skratio konferenciju: Osvrnuo se i na Junajted – „To poglavlje je zatvoreno!“

Ronaldo skratio konferenciju: Osvrnuo se i na Junajted – „To poglavlje je zatvoreno!“

Hot sport 25.11.2022
Nije hteo da duži priču. Reprezentacija Portugala pobedom je otvorila Svetsko prvenstvo u Kataru. Savladali su Ganu rezultatom 3:2. Kristijano Ronaldo postigao je prvi gol na meču i tako postao jedini fudbaler u istoriji koji se upisao u strelce na pet… »
Bukarija proziva ceo svet zbog proslave gola: Zvezdin fudbaler se odmah oglasio i objasnio o čemu se radi! (video)

Bukarija proziva ceo svet zbog proslave gola: Zvezdin fudbaler se odmah oglasio i objasnio o čemu se radi! (video)

Hot sport 25.11.2022
Zatresao je mrežu Portugala. Prvi meč za Osmana Bukarija na Svetskom prvenstvu u Kataru, bio je sjajan na individualnom planu. Gana je poražena od Portugala sa 3:2, a Bukari je uspeo da zatrese mrežu evropske selekcije, dok je njegova proslava obišla… »
Fudbaler Zvezde: Nisam iskazao nepoštovanje prema Ronaldu

Fudbaler Zvezde: Nisam iskazao nepoštovanje prema Ronaldu

N1 Info 25.11.2022
Osman Bukari, ofanzivac srpskog šampiona Crvene zvezde, postao je jedna od glavnih tema dana u četvrtak na Svetskom prvenstvu u Kataru. Ovaj 23-godišnjak iz Akre postigao je pogodak na svom debiju na Mundijalu u porazu afričke selekcije od Portugalije… »

Vesti dana »