Povezane vesti
Odobren najskuplji lek na svetu: Jedna doza koštaće 3,5 miliona dolara
Nedeljnik 25.11.2022
EPA-EFE/NARENDRA SHRESTHA Federalna administracija za lekove SAD (FDA) odobrila je novi tretman za retku bolest zgrušavanja krvi, koji će po dozi koštati 3,5 miliona dolara, što ga čini najskupljim lekom bilo gde na svetu. Lek, nazvan Hemgenik, je genska… »
FDA odobrila najskuplji lek na svetu, jedna doza koštaće 3,5 miliona dolara
N1 Info 25.11.2022
Federalna administracija za lekove SAD (FDA) odobrila je novi tretman za retku bolest zgrušavanja krvi, koji će po dozi koštati 3,5 miliona dolara, što ga čini najskupljim lekom bilo gde na svetu. Lek, nazvan Hemgenik, je genska terapija za hemofiliju B… »
Vesti dana »
Avion „Er Srbije“ poleteo iz Egipta sa srpskim državljanima koji su evakuisani iz Izraela
Sputnik pre 57 minutajoš 54 povezane
Ko je novi vrhovni vođa Irana: Sin ubijenog Hamneija preuzeo tron; Ima pristup računima u Švajcarskoj FOTO
B92 pre 32 minutajoš 26 povezanih
Poljoprivrednik: „Nismo postigli dogovor, pozvani smo sutra na sastanak u Vladu“
Nedeljnik pre 5 satijoš 35 povezanih
(Foto) Rat na Bliskom istoku se preliva na Evropu? Evo dokle mogu doseći iranske rakete, nova mapa otkriva koliko zemalja je trenutno obuhvaćeno sukobima
Kurir pre 5 satijoš 32 povezane
Uživo: Kriza na Bliskom istoku, Hamneijev sin Modžtaba Hamnei izabran za novog iranskog ajatolaha
Euronews pre 32 minutajoš 111 povezana


