Povezane vesti

Dobio otkaz kada je rekao da ima rak! Bio je voditelj 18 godina - Srce mi je slomljeno! Ovako se pravdaju iz produkcije

Dobio otkaz kada je rekao da ima rak! Bio je voditelj 18 godina - Srce mi je slomljeno! Ovako se pravdaju iz produkcije

Mondo 25.11.2022
Voditelj emisije "Mesto pod suncem", Džoni Irvin, doživeo je veliki šok kada je saznao da mu producenti zbog bolesti neće produžiti ugovor. Voditelj emisije "Mesto pod suncem", Džoni Irvin, doživeo je veliki šok kada je saznao da mu producenti… »
„Dali su mi otkaz kad su saznali za moju bolest“: Voditelj koji ima rak u terminalnoj fazi udario na poznatu televiziju

„Dali su mi otkaz kad su saznali za moju bolest“: Voditelj koji ima rak u terminalnoj fazi udario na poznatu televiziju

Nova 25.11.2022
Televizijski voditelj Džoni Irvin optužio je producente emisije "Mesto pod suncem" da su mu dali otkaz nakon što im je rekao da ima rak u terminalnoj fazi. Televizijski voditelj, koji vodi emisiju „Bekstvo na selo“, ima rak pluća u terminalnoj… »
Dali su mi otkaz kad su saznali da imam rak: Voditelj koji gubi bitku s teškom bolešću optužuje producente! Nisam to…

Dali su mi otkaz kad su saznali da imam rak: Voditelj koji gubi bitku s teškom bolešću optužuje producente! Nisam to…

Kurir 25.11.2022
Televizijski voditelj Džoni Irvin optužio je producente emisije "Mesto pod suncem" da su mu dali otkaz nakon što im je rekao da ima rak u terminalnoj fazi. Irvin je za The Sun rekao da ga je Freeform Productions "isplatio za ostatak sezone i nije… »

Vesti dana »