Povezane vesti

Nikome nisam pomislio zlo! Ovo mi je najteže u karijeri: Nejmar se oglasio posle Srbije - objavio lošu vest!

Nikome nisam pomislio zlo! Ovo mi je najteže u karijeri: Nejmar se oglasio posle Srbije - objavio lošu vest!

Mondo 25.11.2022
Brazilski as ostavio emotivnu poruku na društvenim mrežama i potvrdio da ima problem. "Jedan od najtežih trenutaka u mojoj karijeri". Brazilski as ostavio emotivnu poruku na društvenim mrežama i potvrdio da ima problem. "Jedan od najtežih trenutaka… »
Nejmar o povredi: Jedan od najtežih trenutaka, ali vratiću se na turnir

Nejmar o povredi: Jedan od najtežih trenutaka, ali vratiću se na turnir

Radio 021 25.11.2022
Brazilski fudbaler Nejmar uveren je da će se uprkos povredi vratiti takmičenju na Svetskom prvenstvu u Kataru. "Danas je jedan od najtežih trenutaka u mojoj karijeri i to ponovo na Svetskom prvenstvu. Da, povredio sam se, nervira me, boli me, ali sam… »
„Neprijatelji“ Srbi i „sin svemogućeg boga“ – Nejmar se oglasio posle povrede

„Neprijatelji“ Srbi i „sin svemogućeg boga“ – Nejmar se oglasio posle povrede

Sputnik 25.11.2022
Fudbaler Brazila Nejmar obratio se po prvi put javnosti od informacije da ga zbog povrede neće biti do kraja grupne faze Svetskog prvenstva u Kataru. Napadač PSŽ-a će morati da zaleči desni skočni zglob na vreme za nokaut fazu nakon starta Nikole… »
Da li je ovo provokacija na račun Srbije? Nejmar se oglasio posle meča s "orlovima": Zar neprijatelj tako lako da me…

Da li je ovo provokacija na račun Srbije? Nejmar se oglasio posle meča s "orlovima": Zar neprijatelj tako lako da me…

Kurir 25.11.2022
Najbolji brazilski fudbaler, Nejmar, oglasio se prvi put nakon što je doživeo povredu na utakmici protiv Srbije u prvom kolu Svetskog prvenstva. Brazil je stigao do pobede rezultatom 2:0, a nad Nejmarom je načinjeno devet faulova. Jedan od njih doneo… »
Nejmar žestoko isprozivao "orlove" Srbe nazvao "neprijateljima", a sebe "sinom svemogućeg Boga"

Nejmar žestoko isprozivao "orlove" Srbe nazvao "neprijateljima", a sebe "sinom svemogućeg Boga"

Alo 25.11.2022
Fudbaler Brazila Nejmar obratio se po prvi put javnosti od vesti da ga zbog povrede neće biti do kraja grupne faze Svetskog prvenstva. Član PSŽ-a će morati da zaleči desni skočni zglob na vreme za nokaut fazu nakon starta Nikole Milenkovića u… »
VIDEO Sa Kopakabane za Nova.rs: Kako je Srbin na plaži pevao i „preživeo“ meč sa Brazilcima

VIDEO Sa Kopakabane za Nova.rs: Kako je Srbin na plaži pevao i „preživeo“ meč sa Brazilcima

Nova 25.11.2022
Luda priča, ne bi svako smeo da ode u Brazil i navija za Srbiju Srpski navijač Filip Bajić odlučio je da za vreme Mundijala bude u Brazilu, pa je imao priliku da na najpoznatijoj plaži na svetu „Kopakabani“ prati duel „karioka“ i „orlova“… »
Urnebesno – kako izgleda Nejmar protiv Srbije? /video/

Urnebesno – kako izgleda Nejmar protiv Srbije? /video/

Sputnik 25.11.2022
Nejmar iako je možda trenutno i najveća zvezda brazilskog fudbala, jedan je od igrača koji su i najviše na „meti“ zbog prečestog padanja na zemlju prilikom faulova i prilikom situacija kada nad njim nije napravljen prekršaj. Staru Nejmarovu… »
Nejmar provocirao srpske navijače: Detalj koji je svima promakao! Brazilac odgovorio na uvrede, pa umalo šokirao ceo stadion…

Nejmar provocirao srpske navijače: Detalj koji je svima promakao! Brazilac odgovorio na uvrede, pa umalo šokirao ceo stadion…

Kurir 25.11.2022
Dok čitav Brazil čeka novosti o povredi Nejmara, polako se sležu utisci sa utakmice u kojoj je Srbija poražena rezultatom 2:0. Na otvaranju Mundijala Brazilci su bili bolji i zasluženo su stigli do tri boda, a glavna tema nakon meča je upravo prva… »
Ustaj, mamu ti... Tadić psovao Nejmara zbog foliranja: Kapiten Srbije izgubio živce, ovaj detalj niste videli! (video)

Ustaj, mamu ti... Tadić psovao Nejmara zbog foliranja: Kapiten Srbije izgubio živce, ovaj detalj niste videli! (video)

Mondo 25.11.2022
Dušan Tadić igubio je živce zbog Nejmarovog foliranja na terenu. Dušan Tadić igubio je živce zbog Nejmarovog foliranja na terenu. Dušan Tadić izgubio je živce i psovao je Nejmara zbog foliranja tokom utakmice sa Brazilom (2:0). Srpski tim izgubio… »

Vesti dana »