Povezane vesti
Tukao i zadavio brata na Đurđevdan! Počelo suđenje Nišliji za ubistvo, ovako se danas pravdao na sudu
Kurir 25.11.2022
U Višem sudu u Nišu danas je počelo suđenje Milanu G. (45) koji se sumnjiči da je pretukao i zadavio svog rođenog brata Sašu. To se dogodilo na Đurđevdan 6. maja kada je celo naselje Komren bilo uznemirano zbog ovog slučaja. Saša je nađen mrtav u… »
Bratoubica iz Niša izneo odbranu: Sumnjiči se da je zadavio brata na Đurđevdan i spremio ga za sahranu
Telegraf 25.11.2022
"Grujić je istakao da je njegov brat preminuo prirodnom smrću jer je pao nakon što je popio više tableta bensedina s obzirom da je bio pod psihijatrijskom terapijom" Nišlija Milan Grujić (45) optužen da je u noći između 5. i 6. maja ove godine krvnički… »
Tukao i zadavio brata na Đurđevdan: Počelo suđenje Nišliji za ubistvo, on se pravda da je žrtva sama pala
Blic 25.11.2022
Milan Grujić (45) iz Niša koji je uhapšen zbog sumnje da je u toku noći 6.maja, na Đurđevdan, krvnički pretukao pa udavio svog starijeg brata Sašu Grujića (52) u porodičnoj kući u Požarevačkoj ulici u Nišu, negirao je na današnjem suđenju da je počinio… »
Vesti dana »
BLOG UŽIVO "Ubice, ubice!", "Kerovi, kerovi!": Studenti pred RTS-om upozorili da policija ne čuva njihove skupove duže od mesec dana
Nova pre 2 minutajoš 74 povezane
Rukometaši Srbije pobedili Mađarsku u prvom meču baraža za SP
Radio sto plus pre 13 minutajoš 32 povezane
Direktor firme „Frigo Paun“ za Insajder: Hepatitis A potvrđen u miksu voća, inspekcijske kontrole u Srbiji već počele
Insajder pre 3 satajoš 27 povezanih
Na set izbornih zakona podneto oko 160 amandmana, nastavak skupštinske rasprave u utorak
RTV pre 2 satajoš 32 povezane




