Povezane vesti

"Posle 18 sati ne smemo iz kuće": Meštani Horgoša strahuju za bezbednost posle pucnjave i okršaja migranata

"Posle 18 sati ne smemo iz kuće": Meštani Horgoša strahuju za bezbednost posle pucnjave i okršaja migranata

Euronews 25.11.2022
Stanovnici Horgoša, dan nakon pucnjave među migrantima, kažu da se plaše za svoju i bezbednost svojih bližnjih. "Videla sam pucnjavu na video snimku. Ja posle 18 sati ne smem da izlazim iz kuće i sve više se plašim za svoju bezbednost", rekla je… »
Meštani Horgoša: Posle 18 sati ne smemo da izlazimo iz kuće

Meštani Horgoša: Posle 18 sati ne smemo da izlazimo iz kuće

Dnevnik 25.11.2022
HORGOŠ: Stanovnici Horgoša, dan nakon pucnjave među migrantima, kažu da se plaše za svoju i bezbednost svojih bližnjih. "Videla sam pucnjavu na video snimku. Ja posle 18 sati ne smem da izlazim iz kuće i sve više se plašim za svoju bezbednost"… »
"Posle 18 časova ne smemo da izađemo napolje": Meštani Horgoša dan nakon pucnjave u strahu

"Posle 18 časova ne smemo da izađemo napolje": Meštani Horgoša dan nakon pucnjave u strahu

Telegraf 25.11.2022
"Juče sam se nalazio u prodavnici kada smo čuli pucnjavu i počeli da trčimo" Stanovnici Horgoša, dan nakon pucnjave među migrantima, kažu da se plaše za svoju i bezbednost svojih bližnjih. "Videla sam pucnjavu na video snimku. Ja posle 18 sati ne… »

Vesti dana »