Povezane vesti
HIT SNIMAK: Voditeljka napravila lapsus, a onda je usledila ispravka Dekija Pantelića koja će se prepričavati
Nova 25.11.2022
U programima uživo često imamo priliku da čujemo po koji lapsus, koji obično nasmeje sve i učini emisiju još zanimljivijom. Voditeljka Prve televizije, dok je govorila o aktuelnim događajima i „Crnom petku“, napravila je lapsus, te je ovaj dan nazvala… »
Hit snimak kruži mrežama! Voditeljka sve vreme govorila da je danas "Veliki petak", a kad je Deki ispravio nastao još veći…
Kurir 25.11.2022
Lapsusi u programu uživo nisu strani, pa se tako i voditeljki "Prve televizije" u uživo uključenju omaklo da je danas Veliki petak, a ne "Crni petak". - Nakit, staovi, parfemi. Možete upisati i auto-školu za manje novca dok traje Veliki petak. Veliki… »
Lapsus srpske voditeljke uživo u programu! Kada je shvatila šta je rekla umrla od smeha, a ovako je Deki reagovao! Video
Mondo 25.11.2022
Lapsusi u programu uživo nisu strani, pa se tako sada omaklo i voditeljki Prve televizije. Lapsusi u programu uživo nisu strani, pa se tako sada omaklo i voditeljki Prve televizije. Neki od lapsusa srpskih voditeljki nasmejali su Srbiju do suza, tako se… »
Vesti dana »

Protest i incidenti ispred prostorija SNS: Pristalice naprednjaka gađale jajima i flašama okupljene građane, čuo se jak topovski udar
Danas pre 6 satijoš 1 povezana

Dodiku danas oduzimaju mandat i prestaje da bude Predsednik RS? Mogući novi izbori ako opozicija ne prihvati "vladu nacionalnog jedinstva"
Blic pre 22 minutajoš 1 povezana

Naučnici zabrinuti! Nasa najavila ubrzavanje plana za izgradnju nuklearnog reaktora na Mesecu do 2030. godine
Blic pre 3 satajoš 1 povezana

Ovo je današnji srednji kurs evra: Narodna banka Srbija objavila novu vrednost valute
Mondo pre 26 minutajoš 2 povezane