Povezane vesti

Vodio je nedeljno popodne i intervjuisao sinatru i sofiju Loren: Saša Zalepugin otkrio je jednu pevačicu i prvi pustio veliki…

Vodio je nedeljno popodne i intervjuisao sinatru i sofiju Loren: Saša Zalepugin otkrio je jednu pevačicu i prvi pustio veliki…

Kurir 26.11.2022
Legendarni hrvatski i jugoslovenski novinar Aleksandar Saša Zalepugin preminuo je u 91. godini u bolnici od posledica moždanog udara, koji je doživeo u oktobru 2022. godine. Vest o smrti potvrdila na Fejsbuk je njegova supruga Tihana Harapin Zalepugin… »
Preminuo legendarni voditelj Saša Zalepugin: Zlatni dečko Jugoslavije više od mesec dana bio u komi, oglasila se supruga

Preminuo legendarni voditelj Saša Zalepugin: Zlatni dečko Jugoslavije više od mesec dana bio u komi, oglasila se supruga

Kurir 26.11.2022
Legendarni televizijski voditelj Saša Zalepugin (91) preminuo je noćas u bolnici od posledica moždanog udara koji je doživeo 16. oktobra. "Zbogom, dušo moja, jedino moje - čekaj me", napisala je na društvenoj mreži Fejsbuk Sašina supruga, modna… »
Preminuo čuveni Saša Zalepugin

Preminuo čuveni Saša Zalepugin

Nova 26.11.2022
U 91. godini preminuo je Saša Zalepugin, jedan od najpopularnijih televizijskih voditelja u bivšoj Jugoslaviji, objavio je "Jutarnji list". Tužnu vest potvrdila je njegova supruga Tihana Harapin Zalepugin koja se na Facebooku od njega oprostila… »
Preminuo legendarni TV voditelj Saša Zalepugin

Preminuo legendarni TV voditelj Saša Zalepugin

Danas 26.11.2022
Saša Zalepugin jedan od najpopularnijih televizijskih voditelja u bivšoj zajedničkoj državi, uz čiji lik i glas su se provodila nezaboravna nedeljna popodneva u emisijama „Nedeljno popodne“ i „Sastanak bez dnevnog reda“ preminuo je u 91… »

Vesti dana »