Povezane vesti

Ružić: Nema tolerancije za nasilje, niti prikrivanje nasilja

Ružić: Nema tolerancije za nasilje, niti prikrivanje nasilja

Jugmedia 26.11.2022
Ministar prosvete Branko Ružić izjavio je danas da nema tolerancije za nasilje niti prikrivanje nasilja u školama, bilo da su žrtve učenici ili nastavnici, dodajući da će svi koji su odgovorni biti sankcionisani. Ružić je na TV Prva kazao da će… »
Ružić: Neophodno vratiti autoritet nastavnicima, roditelji da prijave nasilje

Ružić: Neophodno vratiti autoritet nastavnicima, roditelji da prijave nasilje

Insajder 26.11.2022
Ministar prosvete Branko Ružić izjavio je da će u utorak biti održan sastanak Radne grupe koja će se baviti sprečavanjem nasilja u školama i istakao da je neophodno vratiti autoritet nastavnicima. Ružić je za TV Prva rekao da će sastanku Radne… »
Ružić: Neophodno vratiti autoritet nastavnicima, roditelji da prijave nasilje

Ružić: Neophodno vratiti autoritet nastavnicima, roditelji da prijave nasilje

N1 Info 26.11.2022
Ministar prosvete Branko Ružić izjavio je da će u utorak biti održan sastanak Radne grupe koja će se baviti sprečavanjem nasilja u školama i istakao da je neophodno vratiti autoritet nastavnicima. Ružić je za TV Prva rekao da će sastanku Radne… »
Ružić: Neophodno je vratiti autoritet nastavnicima, nije normalno da se nastavnik plaši učenika

Ružić: Neophodno je vratiti autoritet nastavnicima, nije normalno da se nastavnik plaši učenika

Danas 26.11.2022
Ministar prosvete Branko Ružić izjavio je da će u utorak biti održan sastanak Radne grupe koja će se baviti sprečavanjem nasilja u školama i istakao da je neophodno vratiti autoritet nastavnicima. Ružić je za TV Prva rekao danas da će sastanku… »
Ružić: Nulta tolerancija za prikrivanje nasilja

Ružić: Nulta tolerancija za prikrivanje nasilja

RTV 26.11.2022
BEOGRAD - Ministar prosvete Branko Ružić izjavio je danas da nema tolerancije za nasilje niti prikrivanje nasilja u školama, bilo da su žrtve učenici ili nastavnici, dodajući da će svi koji su odgovorni biti sankcionisani. Ružić je na TV Prva… »
Ružić: Nulta tolerancija za prikrivanje nasilja

Ružić: Nulta tolerancija za prikrivanje nasilja

IndeksOnline 26.11.2022
BEOGRAD – Ministar prosvete Branko Ružić izjavio je danas da nema tolerancije za nasilje niti prikrivanje nasilja u školama, bilo da su žrtve učenici ili nastavnici, dodajući da će svi koji su odgovorni biti sankcionisani. Ružić je na TV Prva… »
Ružić: Nema tolerancije za nasilje i prikrivanje nasilja - nerviram se, i ja sam roditelj

Ružić: Nema tolerancije za nasilje i prikrivanje nasilja - nerviram se, i ja sam roditelj

Euronews 26.11.2022
Ministar prosvete Branko Ružić izjavio je da nema tolerancije za nasilje niti prikrivanje nasilja u školama, bilo da su žrtve učenici ili nastavnici, dodajući da će svi koji su odgovorni biti sankcionisani. Ružić je na TV Prva kazao da će u… »
Otac brutalno pretučenog dečaka u Subotici: "Ne znam kad će mi sin doći iz bolnice kući"

Otac brutalno pretučenog dečaka u Subotici: "Ne znam kad će mi sin doći iz bolnice kući"

Telegraf 26.11.2022
"U Srbiji ima 1.800 škola, 750.000 dece ide u te škole, a ako govorimo o statistici, 2019. prijavljeno je 819 slučajeva nasilja, 2020, kada smo imali onlajn nastavu, 410, 2021. godine 711, a ove godine do sada 285", naveo je ministar prosvete. "Ne znam… »

Vesti dana »