Povezane vesti

Bora čorba mi je dao 30.000 maraka! Šok intervju Kristijana Golubovića, ovo niko nije znao - "Žena mu se uvredila!"

Bora čorba mi je dao 30.000 maraka! Šok intervju Kristijana Golubovića, ovo niko nije znao - "Žena mu se uvredila!"

Mondo 26.11.2022
Kristijan Golubović otkrio nepoznanice o odnosu i sradnji sa Borom Čorbom. Kristijan Golubović otkrio nepoznanice o odnosu i sradnji sa Borom Čorbom. Kristijan Golubović pre mesec dana je diskvalifikovan iz Zadruge, kada je nasrnuo i brutalno… »
Šok intervju kristijana golubovića: Za njega kaže da je najveći klošar, a evo kad se ženi sa trudnom Kristinom

Šok intervju kristijana golubovića: Za njega kaže da je najveći klošar, a evo kad se ženi sa trudnom Kristinom

Blic 26.11.2022
Kristijan Golubović, bivši robijaš i učesnik rijalitija, otkrio je u velikom intervjuu šta misli o zadrugarima. Kako ti se čini ova sezona "Zadruge", ko ti drži pažnju? - Na licemeran način otimaju pare na priču koja je izbledela. Kulići… »
Šok intervju kristijana golubovića Bora Čorba mu za pesmu dao 30.000 maraka, za njega kaže da je najveći klošar, a evo…

Šok intervju kristijana golubovića Bora Čorba mu za pesmu dao 30.000 maraka, za njega kaže da je najveći klošar, a evo…

Kurir 26.11.2022
Kristijan Golubović, bivši robijaš i učesnik rijalitija, otkrio je da mu je Bora Čorba za jednu pesmu platio 30.000 maraka. Golubović je u velikom intervjuu za Svet otkrio i šta misli o zadrugarima. Sarađivao si sa Borom Đorđevićem! "Mene je… »

Vesti dana »