Povezane vesti
Tadeja (23) umrla zbog gibanice! Bila na studentskoj zabavi, u sledećem trenutku joj se lekari borili za život! Tragedija
Kurir 26.11.2022
Život Slovenke Tadeje Gregorec (23) promenio se pre tri godine na studentskoj zabavi u Štuku u Sloveniji. Devojka se takmičila ko će prvi pojesti gibanicu. Počela je da se guši. U KBC Maribor su se borili za njen život, bila je u teškom stanju, preživela… »
Tadeja (23) preminula zbog gibanice: Šala se pretvorila u horor, tri godine agonije završile se smrću (foto)
Večernje novosti 26.11.2022
ŽIVOT Tadeje Gregorec (23) promenio se pre tri godine na studentskoj zabavi u slovenskom Štuku. Foto: Fejsbuk/Tadeja Gregorec Devojka se takmičila ko će pre da pojede prekomursku gibanicu, poslasicu iz slovenačke nacionalne kuhinje. Međutim, igra je… »
Tragedija na studentskoj zabavi - umrla zbog gibanice! Devojka učestvovala na takmičenju, pa počela da se guši
Mondo 26.11.2022
Devojka se takmičila ko će prvi pojesti pomeransku gibanicu. Počela je da se guši. Devojka se takmičila ko će prvi pojesti pomeransku gibanicu. Počela je da se guši. Život Slovenke Tadeje Gregorec (23) promenio se pre tri godine na studentskoj zabavi u… »
Vesti dana »

Đurićevo ministarstvo povodom izjave predsednice Kosova:“Gospođa Osmani koristi militantni jezik“
Danas pre 6 satijoš 1 povezana

Ko je Andrej Babiš, čija je partija ubedljivo pobedila na izborima u Češkoj?
Danas pre 3 satajoš 1 povezana

Od radionice u Inđiji do vlasnika fudbalskog kluba u Engleskoj: Ovako je Milan Mandarić zaradio prve pare
Blic pre 5 satijoš 1 povezana