Povezane vesti

Crni panter stigao do Feketića? Pojavio se novi snimak životinje, meštani u strahu

Crni panter stigao do Feketića? Pojavio se novi snimak životinje, meštani u strahu

Telegraf 26.11.2022
Meštanin Feketića Andrej Maljik zabeležio je novi snimak na kom se navodno nalazi crni panter. Telegraf je prvi objavio dotičnu situaciju. Crni panter o kom bruji cela Srbija navodno je viđen danas ponovo u blizini Feketića. Kako tvrdi Andrej Maljik… »
Oglasio je traktorista iz Kucure posle njegovog snimka pantera koji je postao viralan: "Ostao sam u šoku"

Oglasio je traktorista iz Kucure posle njegovog snimka pantera koji je postao viralan: "Ostao sam u šoku"

Telegraf 26.11.2022
Telegraf.rs prvi je objavio snimak na kome se vidi velika crna životinja nalik panteru koja trči pored njive. Kasnije, objava poljoprivrednika iz Kucure postala je viralna. Andrej Maljik iz sela Kucura rano jutros krenuo je da ore njivu kod prijatelja u… »
Službe hitno poslate na teren! Da li je ovo dokaz pantera u Srbiji? Novi snimak predatora podigao prašinu, ali nije više u…

Službe hitno poslate na teren! Da li je ovo dokaz pantera u Srbiji? Novi snimak predatora podigao prašinu, ali nije više u…

Blic 26.11.2022
Panter koji je navodno danima viđan na teritoriji Apatina sada je ponovo je primećen i usnimljen, ali ovaj put u Feketiću. Najnoviji snimak misteriozne crne životinje ponovo je uzbudio stanovnike Srbije i posebno Vojvodine. Ovaj put, životinja za… »
VIDEO: Crni panter navodno ponovo viđen i to kod Feketića

VIDEO: Crni panter navodno ponovo viđen i to kod Feketića

Radio 021 26.11.2022
Crni panter navodno je danas ponovo snimljen i to u blizini Feketića, a lovočuvari "Vojvodinašuma" poslati su na teren kako bi to istražili. To je medijima potvrdio Nemanja Ivanović, pomoćnik pokrajinskog sekretara za poljoprivredu za inspekcijske… »
Nadležne ekipe poslate na teren zbog navodnog snimka crnog pantera kod Feketića

Nadležne ekipe poslate na teren zbog navodnog snimka crnog pantera kod Feketića

Euronews 26.11.2022
Društvenim mrežama kruži video-snimak na kom se, navodno, na teritoriji Feketića vidi crni panter za kojim se neko vreme tragalo, a nadležni za Euronews Srbija kažu da da trenutno utvrđuju sve činjenice u vezi sa time. "U koordinaciji smo sa… »
Crni panter se vratio, šetka se kod Feketića?

Crni panter se vratio, šetka se kod Feketića?

Dnevnik 26.11.2022
FEKETIĆ: Kako pišu mediji, crni panter je danas navodno ponovo viđen u blizini Feketića. Ugledao ga je jedan muškarac koji tvrdi da je životinja stajala u mestu, a čim je izvadio telefon divlja mačka je pobegla. - Ja radim tu u blizini, u prolazu… »
Crni panter navodno viđen kod Feketića: Pojavio se snimak, čeka se potvrda autentičnosti

Crni panter navodno viđen kod Feketića: Pojavio se snimak, čeka se potvrda autentičnosti

Danas 26.11.2022
Crni panter je navodno danas ponovo snimljen u blizini Feketića, a lovočuvari „Vojvodinašuma“ su poslati na teren kako bi istražili situaciju, potvrdio za portal Telegraf.rs načelnik Pokrajinske inspekcije Nemanja Ivanović. Kako se vidi na… »
"U dve sekunde istrčao je 30 metara, zaledio sam se": Andrej je danas snimio pantera kod Feketića: Prvo sam video čudne…

"U dve sekunde istrčao je 30 metara, zaledio sam se": Andrej je danas snimio pantera kod Feketića: Prvo sam video čudne…

Blic 26.11.2022
I dalje misteriozna crna životinja koji je navodno prethodno viđena kod Apatina, danas je ponovo postala aktuelna tema kada se na društvenim mrežama pojavio snimak iz Feketića. Snimak koji je napravio meštanin Andrej Maljik brzinom munje je postao… »
Oglasio se traktorista o snimku kod Feketića: Video pantera? "Ostao sam u šoku, pretrčao je 30 metara za 2 sekunde"

Oglasio se traktorista o snimku kod Feketića: Video pantera? "Ostao sam u šoku, pretrčao je 30 metara za 2 sekunde"

Mondo 26.11.2022
Meštanin Feketića, rano jutros ugledao je životinju nalik crnom panteru. Meštanin Feketića, rano jutros ugledao je životinju nalik crnom panteru. Andrej Maljik iz Feketića, rano jutros, krenuo je da ore njivu, a kada je oko 12 sati izašao iz… »
Drama kod Feketića: Crni panter ponovo viđen, lovočuvari pretražuju teren

Drama kod Feketića: Crni panter ponovo viđen, lovočuvari pretražuju teren

Nova 26.11.2022
Nakon što je crni panter navodno danas ponovo snimljen u blizini Feketića, lovočuvari "Vojvodinašuma" poslati su na teren kako bi istražili situaciju, potvrdio je za portal Telegraf.rs načelnik Pokrajinske inspekcije Nemanja Ivanović. Kako se vidi… »
Crni panter ponovo viđen, ali ne kod Apatina

Crni panter ponovo viđen, ali ne kod Apatina

Moj Novi Sad 26.11.2022
Nakon što je crni panter navodno danas ponovo snimljen u blizini Feketića, lovočuvari "Vojvodinašuma" poslati su na teren kako bi istražili situaciju, potvrdio je za portal Telegraf.rs načelnik Pokrajinske inspekcije Nemanja Ivanović. Kako se vidi… »
Lovočuvari poslati na teren - opet se traga za crnim panterom! Isplivao novi snimak kod Feketića, svi krenuli u akciju!

Lovočuvari poslati na teren - opet se traga za crnim panterom! Isplivao novi snimak kod Feketića, svi krenuli u akciju!

Mondo 26.11.2022
Nakon snimka koji je isplivao gde se vidi kako navodno crni panter trči, lovočuvari su krenuli u potragu za životinjom. Nakon snimka koji je isplivao gde se vidi kako navodno crni panter trči, lovočuvari su krenuli u potragu za životinjom. Nakon… »
Pojavio se novi snimak crnog pantera! Meštanin sve snimio - stigao do Feketića, trči kroz njive velikom brzinom (video)

Pojavio se novi snimak crnog pantera! Meštanin sve snimio - stigao do Feketića, trči kroz njive velikom brzinom (video)

Mondo 26.11.2022
Crna mačka ponovo viđena?! Meštanin Feketića tvrdi da je to on na snimku. Crna mačka ponovo viđena?! Meštanin Feketića tvrdi da je to on na snimku. Nastavlja se potraga za famoznim panterom, a meštanin Feketića zabeležio je novi snimak na kom… »
Telegraf saznaje: Lovočuvari tragaju za panterom u Feketiću

Telegraf saznaje: Lovočuvari tragaju za panterom u Feketiću

Telegraf 26.11.2022
Lovočuvari su poslati na teren kod Feketića. Nakon što je crni panter navodno danas ponovo snimljen u blizini Feketića, lovočuvari "Vojvodinašuma" poslati su na teren kako bi istražili situaciju, potvrdio je za naš portal načelnik Pokrajinske… »

Vesti dana »