Povezane vesti

Za Srbiju i Brazil navija 217 miliona ljudi Rambo Petković posetio "orlove"

Za Srbiju i Brazil navija 217 miliona ljudi Rambo Petković posetio "orlove"

Alo 26.11.2022
Dobro poznata lica i kampu Srbije dva dana uoči druge utakmice na Svetskom prvenstvu protiv Kameruna. Direktor nacionalnih asocijacija UEFA Zoran Laković, u društvu nekadašnjeg reprezentativca naše zemlje Dejana Petkovića i jednog bliskog saradnika… »
Kakva podrška za orlove: Legendarni Rambo u poseti Piksiju i našim fudbalerima! (foto)

Kakva podrška za orlove: Legendarni Rambo u poseti Piksiju i našim fudbalerima! (foto)

Hot sport 26.11.2022
Uveliko teče Mundijal u Kataru, a srpski fudbaleri iza sebe imaju na papiru najteži meč u grupnoj fazi, gde su poraženi od Brazila. Ipak, ima još mnogo da se igra, a tek slede utakmice u kojima se lomi prolaz u nokaut fazu, a veliku podršku su… »
Rambo Petković: Za Srbiju i Brazil navija 217 miliona ljudi

Rambo Petković: Za Srbiju i Brazil navija 217 miliona ljudi

Sport klub 26.11.2022
"Mnogo mi je drago što je Stojković kao selektor uspeo da dovede našu Srbiju na Svetsko prvenstvo", izjavio je bivši reprezentativac Srbije Dejan Petković za sajt Fudbalskog saveza Srbije. Dejan Petković je u društvu direktora nacionalnih… »
217 Miliona ljudi navija da Srbija prođe u kataru! Rambo posetio "orlove", pa otkrio: Sa Piksijem sam delio svlačionicu!

217 Miliona ljudi navija da Srbija prođe u kataru! Rambo posetio "orlove", pa otkrio: Sa Piksijem sam delio svlačionicu!

Mondo 26.11.2022
Dejan Rambo Petković i Zoran Laković posetili su "orlove" na Mundijalu. Dejan Rambo Petković i Zoran Laković posetili su "orlove" na Mundijalu. Srbija se priprema za meč sa Kamerunom (ponedeljak 11h), a uoči tog meča "orlovi" imali su i posetu… »
Zoran Laković i Rambo Petković posetli "orlove" u Kataru: Poželeli im plasman u osminu finala SP

Zoran Laković i Rambo Petković posetli "orlove" u Kataru: Poželeli im plasman u osminu finala SP

Euronews 26.11.2022
Dobro poznata lica i kampu Srbije dva dana uoči druge utakmice na Svetskom prvenstvu protiv Кameruna (11, TV Arena 1 Premium). Direktor nacionalnih asocijacija UEFA Zoran Laković, u društvu nekadašnjeg reprezentativca naše zemlje Dejana Petkovića i… »

Vesti dana »