Povezane vesti
Tenzije među saveznicima: Evropljani besni na Amerikance! Oni zarađuju od rata u Ukrajini, a nama prodaju sve skuplje!
Kurir 26.11.2022
Nekoliko visokih zvaničnika Evropske unije optužilo je Ameriku da profitira na ratu u Ukrajini, prodajući evropskim zemljama gas i oružje po skupljoj ceni, prenosi briselski portal Politiko, navodeći da je sve više zabrinjavajućih znakova da puca… »
"Jesmo li saveznici ili: Ne?" Evropa optužuje Ameriku da profitira od rata u Ukrajini: "Sada prodaju više gasa i oružja!"
Blic 26.11.2022
Devet meseci nakon što je Vladimir Putin pokrenuo invaziju na Ukrajinu, zapadno savezništvo se našlo pod pritiskom. Evropski zvaničnici su besni na administraciju Džoa Bajdena i sada optužuju Amerikance da su zaradili bogatstvo od rata, dok zemlje… »
Vesti dana »

Protest završen bez najave sledećeg: Koji je plan studenata posle njihovog najmasovnijeg protesta: "Svi su zadovoljni masovnošću, ali šta dalje?"
Blic pre 1 satjoš 2 povezane

Do kritičnog stanja može doći i posle 24 sata: Ovo su najnovije informacije o mladiću povređenom na Trgu Nikole Pašića
Blic pre 7 satijoš 2 povezane

"Koristićemo smrtonosnu silu": Tramp naredio moćnu vojnu akciju protiv Huta u Jemenu: "Vaše vreme je isteklo"
Blic pre 9 satijoš 3 povezane