Povezane vesti

Borjanova Kanada ide kući! Maroko šokirao Belgiju, Nemci se izvukli iz provalije!

Borjanova Kanada ide kući! Maroko šokirao Belgiju, Nemci se izvukli iz provalije!

Kurir 27.11.2022
Dobro došli na Kurirov blog uživo! Počelo je Svetsko prvenstvo u fudbalu, a Kurir je rešio da vas na najbolji način informiše o svim mundijalskim dešavanjima. I to iz minuta u minut! U našem blogu uživo na jednom mestu će pronaći najnovije… »
Mundijal, 8. dan – Dva iznenađenja, goleada Hrvata i remi u derbiju!

Mundijal, 8. dan – Dva iznenađenja, goleada Hrvata i remi u derbiju!

Sputnik 27.11.2022
Osmi dan Mundijala u Kataru donosi utakmice u Grupa E i F. U prvom meču Kostarika je dobila Japan, dok je posle toga Maroko iznenadio Belgiju. Hrvatska je nadigrala Kanadu sa 4:1, dok je derbi večeri bio rezervisan za Španiju i Nemačku koje su… »
Posrnula Nemačka protiv razigrane Španije

Posrnula Nemačka protiv razigrane Španije

Politika 27.11.2022
DOHA - Danas u 20 časova očekuje nas derbi grupe E Svetskog prvenstva u fudbalu u Kataru, kada će se susresti reprezentacije Nemačke i Španije. Za Nemce je ova utakmica, kako kažu, finale, jer samo pobedom mogu da ostanu u igri za prolaz u osminu… »
Piksi ciljao pojačanje za Katar Sve otkriveno: Brazilac bio tajni adut za Brazilce, odluka iz prošlosti ga sprečila da…

Piksi ciljao pojačanje za Katar Sve otkriveno: Brazilac bio tajni adut za Brazilce, odluka iz prošlosti ga sprečila da…

Alo 27.11.2022
Lijano Vojnvoić bio je blizu dres Sr. - Moj deda je Srbin, došao je iz bivše Jugoslavije. Za mene je bila čast da igram za Srbiju, igrao sam u kvalifikacijama za timove do 19 godina. Srbija je pokušala sve da igram na ovom Svetskom prvenstvu, ali… »
Svetsko prvenstvo osmi dan Borjan protiv Hrvata, sledi meč sa najvećom predigrom

Svetsko prvenstvo osmi dan Borjan protiv Hrvata, sledi meč sa najvećom predigrom

Alo 27.11.2022
Osmi dan Svetsko prvenstva je pred nama. Jedno je sigurno, biće dobrog fudbala. I danas su na programu četiri utakmice. Mnogo se očekuje od duela Hrvatske i Kanade, a posebno posle uvertire i teških reči koje su pale. PIKSI CILJAO POJAČANJE ZA KATAR… »

Vesti dana »