Povezane vesti
Borel: Sukob u Ukrajini može zabrazditi u podelu kao korejski rat
Novi magazin 27.11.2022
Visoki predstavnik EU Žozep Borel je ocenio da je "moguće da se rat u Ukrajini ne završi, zabrazdi kao u Koreji (1953) i dodje do primirja i utvrdjivanja linije podele". Borel je u raspravi u Centru za medjunarodna pitanja u Barseloni (CIDOB) rekao da bi… »
Borel: Rat u Ukrajini može da se završi kao u Koreji – podelom
N1 Info 27.11.2022
Visoki predstavnik EU Žozep Borel je ocenio da je "moguće da se rat u Ukrajini ne završi, zabrazdi kao u Koreji (1953) i dođe do primirja i utvrđivanja linije podele". Borel je u raspravi u Centru za međunarodna pitanja u Barseloni (CIDOB) rekao da bi… »
Borelj: Sukob u Ukrajini može zabrazditi u podelu kao korejski rat
Insajder 27.11.2022
Visoki predstavnik EU Žozep Borelj je ocenio da je "moguće da se rat u Ukrajini ne završi, zabrazdi kao u Koreji (1953) i dodje do primirja i utvrdjivanja linije podele". Borelj je u raspravi u Centru za medjunarodna pitanja u Barseloni (CIDOB) rekao da… »
Vesti dana »
Španija i Francuska nastavljaju borbu sa vatrom, evakuisano 267.000 ljudi; požari ponovo i u Grčkoj
RTS pre 6 minutajoš 33 povezane
Ko ima prosek plate veći od 200.000 dinara? Evo koja zanimanja imaju najveće, a koja najmanje zarade
Blic pre 56 minutajoš 24 povezane
Na Univerzitetu u Nišu ostalo 1.629 slobodnih mesta u drugom upisnom roku
Insajder pre 1 satjoš 14 povezanih





