Povezane vesti

Hrvat pružio ruku Borjanu - Iskreno, to nije lepo! Podržao je Milana posle uvreda: I ja sam bio u takvoj poziciji

Hrvat pružio ruku Borjanu - Iskreno, to nije lepo! Podržao je Milana posle uvreda: I ja sam bio u takvoj poziciji

Mondo 27.11.2022
Poznati napadač pružio podršku Milanu Borjanu posle utakmice Hrvatska - Kanada. Poznati napadač pružio podršku Milanu Borjanu posle utakmice Hrvatska - Kanada Reprezentativac Hrvatske Bruno Petković osudio je uvrede hrvatskih navijača kojima je… »
„Za dobrim konjem se prašina diže“: Vređali Snežanu Borjan, golman šmekerski odgovorio

„Za dobrim konjem se prašina diže“: Vređali Snežanu Borjan, golman šmekerski odgovorio

Nova 27.11.2022
Porodica Borjan je često na udaru navijača, ali sa time su naučili da se nose Direktno izveštavanje iz Katara donosi vam m&m’s. Fudbalska selekcija Kanade izgubila je od Hrvatske sa 4:1 u drugom kolu Mundijala u Kataru, a samim tim se oprostila od… »
Oglasio se Milan Borjan: „To su primitivci! Očigledno imaju frustracije!“

Oglasio se Milan Borjan: „To su primitivci! Očigledno imaju frustracije!“

Hot sport 27.11.2022
Za fudbalere Hrvatske sve najbolje, za navijače i ne baš. Hrvatska je deklasirala Kanadu sa 4:1 u drugom kolu grupe F Svetskog prvenstva u Kataru. Poveli su rano Kanađani, ali ostatak meča bio je apsolutno u znaku hrvatskih fudbalera. Ipak, meč nije… »
Užasna provokacija za Borjana, golman odgovorio: Primitivci!

Užasna provokacija za Borjana, golman odgovorio: Primitivci!

N1 Info 27.11.2022
Fudbalska reprezentacija Kanade eliminisana je sa Svetskog prvenstva u Kataru posle dve utakmice grupne faze u kojoj je doživela poraze u mečevima sa Belgijom i Hrvatskom. U duelu sa aktuelnim vicešampionima sveta na meti užasnih provokacija pojedinih… »
„Trener Kanade nas izjavom dodatno motivisao“: Hrvatski igrači zadovoljni pobedom – napadač spomenuo Borjana!

„Trener Kanade nas izjavom dodatno motivisao“: Hrvatski igrači zadovoljni pobedom – napadač spomenuo Borjana!

Hot sport 27.11.2022
Ima poruku za golmana Zvezde. Reprezentacija Hrvatske relativno rutinski je savladala Kanadu sa 4:1, iako su već u drugom minutu primili gol. Meč je osim dobre igre Hrvata obeležilo i vređanje Milana Borjana od strane hrvatskih napadača. Nakon… »

Vesti dana »