Povezane vesti

"Bako, meni je upropašten život" Sanju odvode u zatvor, unuke vrište što idu majci! Snimak iz CG uznemirio javnost (video)

"Bako, meni je upropašten život" Sanju odvode u zatvor, unuke vrište što idu majci! Snimak iz CG uznemirio javnost (video)

Kurir 28.11.2022
Sanja M, baka dve devojčice iz Crne Gore, emitovala je potresan video snimak uživo na društvenoj mreži TikTok u kom se obraća javnosti i moli za pomoć, kada je Centar za socijalni rad iz Budve, uz asistenciju policije, došao da odvede decu. Naime… »
Golišave slike, luksuz i optužbe za prostituciju: Ovaj sudija je naredio hapšenje bake iz CG čije su unuke vrištale od…

Golišave slike, luksuz i optužbe za prostituciju: Ovaj sudija je naredio hapšenje bake iz CG čije su unuke vrištale od…

Kurir 28.11.2022
Javnost u Crnoj Gori i regionu potresena je nakon što je baka dve devojčice Sanja M. emitovala prenos uživo na TikToku, kada je Centar za socijalni rad iz Budve, uz asistenciju policije, došao da odvede decu. Ona je podnela zahtev za izuzeće sudije… »
Oglasila se majka dece sa snimka: Baka Sanja je optužuje da je povređivala ćerke, evo kako se ona brani (foto)

Oglasila se majka dece sa snimka: Baka Sanja je optužuje da je povređivala ćerke, evo kako se ona brani (foto)

Kurir 28.11.2022
Region je potresen zbog slučaja u Crnoj Gori, gde je Sanja, baka dve devojčice iz Crne Gore, emitovala potresan video snimak uživo na društvenoj mreži TikTok u kom se obratila javnosti i molila za pomoć, jer je Centar za socijalni rad iz Budve, uz… »
Ovo je sudija koji je naredio hapšenje bake iz CG: Prate ga optužbe za nemoral, bahatost i prostituciju

Ovo je sudija koji je naredio hapšenje bake iz CG: Prate ga optužbe za nemoral, bahatost i prostituciju

Večernje novosti 28.11.2022
JAVNOST u Crnoj Gori i regionu potresena je nakon što je baka dve devojčice Sanja M. emitovala prenos uživo na Tik-toku, kada je Centar za socijalni rad iz Budve, uz asistenciju policije, došao da odvede decu. Printscreen/Facebook Ona je podnela… »
Potresan snimak iz Crne Gore Baku Sanju odvode u zatvor, dok unuke vrište: "Nemoj, bako, meni je upropašten život..."…

Potresan snimak iz Crne Gore Baku Sanju odvode u zatvor, dok unuke vrište: "Nemoj, bako, meni je upropašten život..."…

Večernje novosti 28.11.2022
SANJA M., baka dve devojčice iz Crne Gore, emitovala je potresan video-snimak uživo na društvenoj mreži Tiktok, u kom se obraća javnosti i moli za pomoć, kada je Centar za socijalni rad iz Budve, uz asistenciju policije, došao da odvede decu… »

Vesti dana »