Povezane vesti

Tito me hvalio: "mala, dobro ti to radiš"! Mira Banjac progovorila o poznanstu sa pokojnim predsednikom: Bio je veoma duhovit!

Tito me hvalio: "mala, dobro ti to radiš"! Mira Banjac progovorila o poznanstu sa pokojnim predsednikom: Bio je veoma duhovit!

Kurir 28.11.2022
Mira Banjac jedna je od retkih koja je imala priliku da se sretne sa pokojnim predsednikom Josipom Brozom Titom, a sada je otkrila da je bio veoma duhovit čovek. - Bila sam odabrana da idem na njegov rođendan, na koji su bili pozvani i Hrvati, Slovenci… »
"O mala, dobro ti to radiš" - Mira Banjac otkrila detalje susreta s Titom i prisetila se pokojnog kolege: Bio je mrgud!

"O mala, dobro ti to radiš" - Mira Banjac otkrila detalje susreta s Titom i prisetila se pokojnog kolege: Bio je mrgud!

Mondo 28.11.2022
Mira Banjac prisetila se prvog susreta sa pokojnim predsednikom SFRJ, Josipom Brozom Titom. Mira Banjac prisetila se prvog susreta sa pokojnim predsednikom SFRJ, Josipom Brozom Titom. Naša proslavljena glumica Mira Banjac bila je jedna od retkih koja je… »

Vesti dana »