Povezane vesti

„Moj sin je sada dobro. Prebačen je u Novi Sad jer je imao temperaturu“: Otac dečaka iz Subotice kome je posle…

„Moj sin je sada dobro. Prebačen je u Novi Sad jer je imao temperaturu“: Otac dečaka iz Subotice kome je posle…

Danas 28.11.2022
“Moj sin je sada dobro. Prebačen je iz Subotice za Novi Sad zbog temperature koja se javila juče. Danas je nema. Lekari dalje prate njegovo stanje i to je sve što znam”, kaže za Danas Dejan Kolar, otac dečaka (13) kome je posle nedavnog napada… »
Mali Nenad koji je ostao bez slezine hitno završio u bolnici, a njegov otac otkriva kako je prošla teška noć

Mali Nenad koji je ostao bez slezine hitno završio u bolnici, a njegov otac otkriva kako je prošla teška noć

Nova 28.11.2022
"Bogu hvala, Nenad je dobro proveo noć. Koliko znam, noćas nije imao temperaturu, tako da smo mogli iole mirno da spavamo. On će još uvek biti na posmatranju na Institutu kako bi doktori otkrili šta je uzrok povišene temperature koja se javila… »
"Nisu mogli da nađu uzrok povišene temperature!" Evo zašto je dečak iz Subotice kome je izvađena slezina prebačen u Novi…

"Nisu mogli da nađu uzrok povišene temperature!" Evo zašto je dečak iz Subotice kome je izvađena slezina prebačen u Novi…

Blic 28.11.2022
Dečak iz Subotice, kog su lekari subotičke Opšte bolnice pre nedelju dana operisali i odstranili mu slezinu prebačen je na dalje lečenje u Institut za zdravstvenu zaštitut dece i omladine u Novom Sadu. Dejan Kolar, otac teško povređenog dečaka… »

Vesti dana »