Povezane vesti
Deci rekao da je policajac, pa im uzeo novac: Prijava za Novosađanina zbog lažnog predstavljanja
Blic 28.11.2022
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Sadu podneće krivičnu prijavu protiv dvadesetčetvorogodišnjaka iz ovog grada, zbog sumnje da je počinio krivična dela lažno predstavljanje i teška krađa. Sumnja se da se preksinoć, ispred jedne… »
Novosađanin se predstavio kao inspektor, pa tinejdžerima ispred kladionice uzeo novac
Luftika 28.11.2022
Policija će podneti krivičnu prijavu protiv dvadesetčetvorogodišnjaka iz Novog Sada zbog lažnog predstavljanja i teške krađe. Sumnja se da se preksinoć, ispred jedne kladionice, lažno predstavio četvorici petnaestogodišnjaka kao policijski inspektor i… »
Osumnjičen za lažno predstavljanje i tešku krađu
RTV 28.11.2022
NOVI SAD - Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Sadu podneće krivičnu prijavu protiv dvadesetčetvorogodišnjaka iz ovog grada, zbog sumnje da je počinio krivična dela lažno predstavljanje i teška krađa. Sumnja se da se preksinoć, ispred… »
Predstavljajući se kao policijski inspektor, uzeo novac od maloletnika
Moj Novi Sad 28.11.2022
Pripadnici MUP-a podneće krivičnu prijavu protiv 24-godišnjaka iz Novog Sada zbog sumnje da je počinio krivična dela lažno predstavljanje i teška krađa. Sumnja se da se preksinoć, ispred jedne kladionice, lažno predstavio četvorici 15-godišnjaka kao… »
Vesti dana »
Advokat Ivan Ninić traži proveru rada Javnog tužilaštva za organizovani kriminal u slučaju Panda iz 1998.
Nova pre 2 satajoš 1 povezana
UEFA reagovala: „Ovo je prešlo granicu koju jedna fudbalska organizacija nikako ne sme da pređe“
Danas pre 6 satijoš 1 povezana
Porfirije u Crnoj Gori: Bitka na Vučjem dolu trajno svedočanstvo vere i snage zajedništva
Danas pre 3 satajoš 2 povezane
Eminem stavio na aukciju više od 100 pari potpisanih patika: Sav prihod ide humanitarnoj organizaciji
Blic pre 2 satajoš 1 povezana





