Povezane vesti

Ja sam kriv što je 3:3?! Predsednik iz Norveške o utakmici: Tužan sam što nismo pobedili, ali ću svim srcem uvek biti uz…

Ja sam kriv što je 3:3?! Predsednik iz Norveške o utakmici: Tužan sam što nismo pobedili, ali ću svim srcem uvek biti uz…

Kurir 28.11.2022
Pobedili, izgubili, svejedno je, uvek ću svim srcem biti uz Orlove, rekao je predsednik. OSLO - Ja sam kriv što je 3:3?... Nažalost nisam mogao da gledam, žao mi je što nismo pobedili, valjda nema nikog kome nije žao, ja sam tužan, svako od nas… »
Igraćemo i pobedićemo Predsednik Vučić o "orlovima"

Igraćemo i pobedićemo Predsednik Vučić o "orlovima"

Alo 28.11.2022
Predsenik Srbije Aleksandar Vučić, oglasio se posle remija fudbalera Srbije i Kameruna na Mundijalu u Kataru. – Nisam moglao da gledam utakmicu, razmišljao sam o drugim stvarima u tom trenutku. Žao mi je, kao i svakom. Naši ljudi su tužni, da im… »
Vučić se u Norveškoj svađao sa tvitom Lutovca: Ja sam kriv što je 3:3?

Vučić se u Norveškoj svađao sa tvitom Lutovca: Ja sam kriv što je 3:3?

N1 Info 28.11.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oglasio se iz Osla i prokomentarisao remi fudbalske reprezentacije Srbije i Kameruna na Mundijalu (3:3). Predsednik je krenuo put Osla gde je razgovarao sa predstavnicima Kraljevine Norveške o saradnji u oblasti… »
Vučić nakon utakmice Srbije i Kameruna: Ja sam kriv što je 3:3?

Vučić nakon utakmice Srbije i Kameruna: Ja sam kriv što je 3:3?

Radio 021 28.11.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oglasio se iz Osla i prokomentarisao remi fudbalske reprezentacije Srbije i Kameruna na Mundijalu (3:3). Vučić je u Norveškoj gde je razgovarao sa predstavnicima te kraljevine o saradnji u oblasti energetike… »
„Ja sam kriv što je 3:3“: Vučić se oglasio posle utakmice Srbije, pa se svađao sa tvitom Lutovca i pričao šta je…

„Ja sam kriv što je 3:3“: Vučić se oglasio posle utakmice Srbije, pa se svađao sa tvitom Lutovca i pričao šta je…

Nova 28.11.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oglasio se iz Osla i prokomentarisao remi fudbalske reprezentacije Srbije i Kameruna na Mundijalu (3:3). Šef srpske države krenuo je put Osla gde je razgovarao sa predstavnicima Kraljevine Norveške o saradnji u… »

Vesti dana »