Povezane vesti

Vučić: I za mene je pitanje statusa Kosova i Metohije završeno

Vučić: I za mene je pitanje statusa Kosova i Metohije završeno

Vesti online 28.11.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da se Aljbin Kurti uglavnom oslanja na silu velikih i moćnijih zemalja sa Zapada i računa da će da primoraju Srbiju da nešto prihvati, a nikako da se pridržava onoga što je potpisano. Na pitanje čemu… »
Vučić: Ako je za Kurtija završeno pitanje statusa Kosova, i za mene je

Vučić: Ako je za Kurtija završeno pitanje statusa Kosova, i za mene je

Danas 28.11.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je danas da ako Kurti kaže da je za njega pitanje statusa Kosovo završeno, da je i za njega a li da on to bazira na važnijim dokumentima. – Ako Kurti kaže da je za njega završeno pitanje statusa. Dobro… »
Vučić: Ako je za Kurtija završeno pitanje statusa Kosova, i za mene je

Vučić: Ako je za Kurtija završeno pitanje statusa Kosova, i za mene je

N1 Info 28.11.2022
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je da povodom nastavka pregovora sa Prištinom "nema previše nade, već ima strah od budućih događaja". Vučić je novinarima u Oslu, gde je u dvodnevnoj poseti Norveškoj, rekao da ako kosovski premijer Aljbin… »
"I za mene je pitanje statusa Kosova završeno": Vučić iz Norveške: Svoj stav o tome baziram na Rezoluciji 1244 (video)

"I za mene je pitanje statusa Kosova završeno": Vučić iz Norveške: Svoj stav o tome baziram na Rezoluciji 1244 (video)

Blic 28.11.2022
"Ako Kurti kaže da je za njega pitanje status Kosovo završeno - dobro. Ja sam mu zahvalan. Jer je i za mene pitanje statusa završeno", rekao je danas predsednik Srbije Aleksandar Vučić. - Tu svršenost statusa baziram na jednom dokumentu, Rezoluciji… »
Vučić: Ako je za Kurtija završeno pitanje statusa Kosova, i za mene je

Vučić: Ako je za Kurtija završeno pitanje statusa Kosova, i za mene je

Novi magazin 28.11.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da povodom nastavka pregovora sa Prištinom "nema previše nade, već ima strah od budućih događaja". Vučić je novinarima u Oslu, gde je u dvodnevnoj poseti Norveškoj, rekao da ako kosovski… »
Vučic: Nemam previše nade, već strah od budućih događaja

Vučic: Nemam previše nade, već strah od budućih događaja

IndeksOnline 28.11.2022
OSLO – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da se Aljbin Kurti uglavnom oslanja na silu velikih i moćnijih zemalja sa Zapada i računa da će da primoraju Srbiju da nešto prihvati, a nikako da se pridržava onoga što je potpisano. Na… »
Vučić: Kurti se oslanja na silu velikih i moćnijih zemalja sa Zapada, na severu Kosova i Metohije vri

Vučić: Kurti se oslanja na silu velikih i moćnijih zemalja sa Zapada, na severu Kosova i Metohije vri

Euronews 28.11.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da se Aljbin Kurti uglavnom oslanja na silu velikih i moćnijih zemalja sa Zapada i računa da će da primoraju Srbiju da nešto prihvati, a nikako da se pridržava onoga što je potpisano. Na pitanje čemu… »

Vesti dana »