Povezane vesti

Vučić: Moramo da idemo u korak sa svetom

Vučić: Moramo da idemo u korak sa svetom

Politika 29.11.2022
Samo u elektromrežu treba da uložimo oko 10 milijardi.- Kurti može da ide u Brisel, kad god hoće i kako god hoće, to je njegova volja. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić koji se nalazi u dvodnevnoj zvaničnoj poseti Norveškoj poručio je da su… »
Vučić sa srpskim studentima u Trondhajmu

Vučić sa srpskim studentima u Trondhajmu

Politika 29.11.2022
TRONDHAJM - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas u Trondhajmu sa srpskim studentima Norveškog univerziteta nauke i tehnologije (NTNU) i poručio da će nam u narednom periodu u Srbiji biti potrebni stručnjaci za obnovljive izvore… »
Predsednik: Dodatni razvoj prijateljstva i poverenja Srbije i Norveške

Predsednik: Dodatni razvoj prijateljstva i poverenja Srbije i Norveške

RTV 29.11.2022
OSLO - Svi razgovori u Norveškoj, posebno sa kraljem Haraldom V i prestolonaslednikom Hokonom, te premijerom Junasom Garom Stereom, doneli su dodatni razvoj i prijateljstva, ali i poverenja između dve zemlje, poručio je danas predsednik Srbije… »
Da mi je neko rekao da ću za života uspeti da napravim i bateriju! Predsednik u Norveškoj: Ponosan što sam naučio nešto…

Da mi je neko rekao da ću za života uspeti da napravim i bateriju! Predsednik u Norveškoj: Ponosan što sam naučio nešto…

Kurir 29.11.2022
TRONDHAJM - Da mi je neko rekao da ću za života uspeti da napravim i bateriju, ne bih mu verovao. Ponosan što sam video i naučio nešto novo, poručio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić iz Trondhajma, drugog dana zvanične posete Norveškoj, na… »
Vučić napravio bateriju i otkrio još jedan svoj talenat: Da mi je neko rekao da ću za života uspeti…

Vučić napravio bateriju i otkrio još jedan svoj talenat: Da mi je neko rekao da ću za života uspeti…

Nova 29.11.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas sa srpskim studentima u Norveškoj i tom prilikom napravio bateriju. Vučić se sastao sa srpskim studentima u Norveškoj i poručio da će nam u narednom periodu biti potrebni stručnjaci za obnovljive… »
A ti bi sine odmah na lidersko mesto! Ostaviću broj pa se javi kad završiš! Predsednik srećan što naši studenti žele da…

A ti bi sine odmah na lidersko mesto! Ostaviću broj pa se javi kad završiš! Predsednik srećan što naši studenti žele da…

Kurir 29.11.2022
TRONDHAJM - Uvek radostan i ponosan kada se sretnem sa našim ljudima u belom svetu. Hvala vam za pamet, posvećenost i talenat, hvala vam što na najbolji način predstavljate Srbiju! Nadam se da ćete se brzo vratiti u svoju zemlju, kako biste preneli i… »
Direktno uključenje predsednika iz trondhajma: Sreo sam se s našim studetima, a ovo je na mene ostavilo najveći utisak…

Direktno uključenje predsednika iz trondhajma: Sreo sam se s našim studetima, a ovo je na mene ostavilo najveći utisak…

Kurir 29.11.2022
TRONDHAJM - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić koji boravi u zvaničnoj poseti Norveškoj, danas je boravio u Trondhajmu gde se sreo i sa našim studentima. - Ono što je na mene ostavilo najveći utisak jeste da su mi rekli da hoće da se vrate u svoju… »
Vučić o sporu sa registarskim tablicama poručio Kurtiju: Srećan put u Brisel mu želim

Vučić o sporu sa registarskim tablicama poručio Kurtiju: Srećan put u Brisel mu želim

Euronews 29.11.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je po pitanju statusa Kosova i Metohije, i za njega to pitanje završeno, i to – u skladu sa Poveljom Ujedinjenih nacija i Rezolucijom SB UN 1244. Komentarišući izjavu Aljbina Kurtija da neće u… »
Vučić u Trondhejmu: Studenti planiraju da se vrate u Srbiju, na razvoju energetike radićemo sa najboljima

Vučić u Trondhejmu: Studenti planiraju da se vrate u Srbiju, na razvoju energetike radićemo sa najboljima

RTS 29.11.2022
Predsednik Aleksandar Vučić je u okviru dvodnevne posete Norveškoj obišao univerzitetski i naučni centar u Trondhejmu, gde se sastao sa srpskim studentima. Zadovoljan je što je od njih čuo da planiraju da se vrate u Srbiju što, kaže, ranije nije… »
Naši studenti u Norveškoj planiraju da se vrate, to pre nije bio slučaj: Vučić nakon susreta sa njima

Naši studenti u Norveškoj planiraju da se vrate, to pre nije bio slučaj: Vučić nakon susreta sa njima

Telegraf 29.11.2022
Kako je primetio, pre sedam ili osam godina to nije bio slučaj, već je kada je odlazio u slične posete, od naših ljudi uglavnom mogao da čuje – možda se, jednom, vratimo…. Predsednik Aleksandar Vučić izrazio je danas posebno zadovoljstvo… »
Vučić u Norveškoj napravio svoju prvu bateriju: Da mi je neko rekao…

Vučić u Norveškoj napravio svoju prvu bateriju: Da mi je neko rekao…

N1 Info 29.11.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se u Trondhajmu u Norveškoj sa srpskim studentima sa Univerziteta nauke i tehnologije i poručio da će nam u narednom periodu trebati stručnjaci za obnovljive izvore energije. Pohvalio se na Instagramu… »
Vučić u Trondhejmu obišao Univerzitet, razgovarao sa srpskim studentima

Vučić u Trondhejmu obišao Univerzitet, razgovarao sa srpskim studentima

RTS 29.11.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, u okviru dvodnevne radne posete Norveškoj, doputovao je u Trondhejm, gde je obišao Norveški univerzitet nauke i tehnologije. Trondhejm je značajan unirverzitetski i naučni centar. Vučić je obišao Institut… »
"Da mi je neko rekao da ću da napravim i bateriju, ne bih verovao": Vučić sa srpskim studentima u Trondhajmu

"Da mi je neko rekao da ću da napravim i bateriju, ne bih verovao": Vučić sa srpskim studentima u Trondhajmu

Telegraf 29.11.2022
Vučić je razgovarao sa petoro studenata iz Srbije koji studiraju OIE, IT... Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas u Trondhajmu sa srpskim studentima Norveškog univerziteta nauke i tehnologije (NTNU) i poručio da će nam u narednom… »
Predsednik stigao u Trondhajm: Obilazi čuveni univerzitetski grad, slede poseta katedrali i ručak sa gradonačelnicom

Predsednik stigao u Trondhajm: Obilazi čuveni univerzitetski grad, slede poseta katedrali i ručak sa gradonačelnicom

Kurir 29.11.2022
BEOGRAD/TRENDHAJM - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić nastavlja prvu zvaničnu posetu Norveškoj u svojstvu šefa države. Drugog dana posete doputovao je u Trondhajm, čuveni univerzitetski grad gde će prvo obići Norveški univerzitet nauke i… »
Vučić danas obilazi Trondhajm - naučni centar gde boravi 40.000 studenata

Vučić danas obilazi Trondhajm - naučni centar gde boravi 40.000 studenata

Telegraf 29.11.2022
Planiran je i susret sa gradonačelnicom Trondhajma Ritom Otervik i obilazak katedrale Nidaros. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić nastaviće sutra dvodnevnu radnu posetu Norveškoj i obići grad Trondhajm, koji je značajan univerzitetski i naučni… »
Vučić sutra nastavlja posetu Norveškoj, obilazi Trondhajm

Vučić sutra nastavlja posetu Norveškoj, obilazi Trondhajm

Blic 28.11.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić nastaviće sutra dvodnevnu radnu posetu Norveškoj i obići grad Trondhajm, koji je značajan unirverzitetski i naučni centar. U Trondhajmu će prvo obići Norveški univerzitet nauke i tehnologije (NTNU), gde će se… »

Vesti dana »