Повезане вести

Он не греши - Србија сигурно иде даље "Орлови" жељни освете руше Швајцарску и заказују нови спектакл са Роналдовом…

Он не греши - Србија сигурно иде даље "Орлови" жељни освете руше Швајцарску и заказују нови спектакл са Роналдовом…

Ало 29.11.2022
Утакмица деценије. Би Би Си спорт је прогнозирао резултате одлучујућих утакмица групне фазе на Светском фудбалском првенству у Катару. Крис Сатон, некадашњи енглески голгетер и шампион Премијер лиге, био је у улози… »
Курир анализа: Шта можемо да очекујемо од Швајцараца?! Познато од кога Орловима прети највећа опасност!

Курир анализа: Шта можемо да очекујемо од Швајцараца?! Познато од кога Орловима прети највећа опасност!

Курир 29.11.2022
Судбина је и даље у нашим рукама, и даље имамо велике шансе за пласман у наредну рунду Светског првенства. Да би Орлови режирали велики подвиг, потребно је да у петак победе селекцију Швајцарске, и наравно, да Камерун не… »
Бразилци поново без најбољег Нејмар не игра ни следећи меч на Мундијалу

Бразилци поново без најбољег Нејмар не игра ни следећи меч на Мундијалу

Ало 29.11.2022
Бразилски фудбалски репрезентативац Нејмар пропустиће због повреде десног скочног зглоба и утакмицу против Камеруна, у последњем колу групне фазе на Светском првенству у Катару. Лекар бразилске репрезентације Родриго Ласмар… »
"Несхватљиво ми је шта је Србија радила на 3:1!" Мијатовић верује у искупљење "орлова" у Катару: Време је за победу!

"Несхватљиво ми је шта је Србија радила на 3:1!" Мијатовић верује у искупљење "орлова" у Катару: Време је за победу!

Мондо 29.11.2022
Предраг Мијатовић имао је поруку за селектора Пиксија и играче пред одлучујћи меч у Катару. Предраг Мијатовић имао је поруку за селектора Пиксија и играче пред одлучујћи меч у Катару. Србија ће у петак против… »
Недељников идеални тим другог кола Мундијала: Не може без Абубакара, а ваљало би

Недељников идеални тим другог кола Мундијала: Не може без Абубакара, а ваљало би

Недељник 29.11.2022
ЕПА-ЕФЕ/Ролекс дела Пена Друго коло Светског првенства у Катару је за нама, само три репрезентације обезбедиле су пласман у нокаут фазу – Француска, Бразил и Португал – а треће коло доноси велики број “до ор дие” утакмица… »
Квоте много тога говоре! Србија и Швајцарска играју још један епски дуел, а ево ко је фаворит у том мечу!

Квоте много тога говоре! Србија и Швајцарска играју још један епски дуел, а ево ко је фаворит у том мечу!

Курир 29.11.2022
Иако је фудбалска репрезентације Србије ремизирала јуче против Камеруна, чета Драгана Стојковића и даље има шансе за пролаз у наредну рунду. Да би се то десило, математика је јасна, Орлови ће у петак морати да победе… »
Највећа квота у универзуму: Србија елиминише Швајцарску - искористи ову понуду и освоји вредне награде

Највећа квота у универзуму: Србија елиминише Швајцарску - искористи ову понуду и освоји вредне награде

Курир 29.11.2022
Одиграј тикет, погоди највећу квоту и освоји награде. Фудбалери Србије нису успели да остваре победу против Камеруна у другом колу групне фазе Светског првенства, али сада је време за нове изазове! У наредном мечу Србија игра… »
За ово живи цела Србија "Орлови" поново очи у очи са Роналдом? Све зависи од нас...

За ово живи цела Србија "Орлови" поново очи у очи са Роналдом? Све зависи од нас...

Ало 29.11.2022
Ако све буде по плану, спрема нам се велики спектакл. У осмини финала Светско првенства Србија би могла да игра против селекције Португала. Наравно, прво је потребно да наш тим прође даље. Србија се састаје 2. децембра у 20.00… »
Репрезентативац Швајцарске у шоку због ремија Србије: Било је 3:1 и мислио сам да ћете победити, а онда сам опет погледао…

Репрезентативац Швајцарске у шоку због ремија Србије: Било је 3:1 и мислио сам да ћете победити, а онда сам опет погледао…

Курир 29.11.2022
Репрезентација Швајцарске поражена је од Бразила у другом колу Светског првенства, што значи да ће утакмица против Србије бити одлучујућа за пласман у наредну фазу. Српски навијачи су, након ремија "Орлова" против… »
Како су Швајцарци видели меч Србије? Окренеш главу, а оно...

Како су Швајцарци видели меч Србије? Окренеш главу, а оно...

Ало 29.11.2022
Шта Швајцарци очекују од меча против Србије? Фабијан Фрај дао је занимљив одговор. Искусни штопер Базела поручио је да је гледао меч Србије и Камеруна и био убеђен да "орлови" добијају тај сусрет, истакавши да је наша… »
Угасио сам Србију на 3:1, а кад сам опет погледао ТВ... Порука из Швајцарске пред кључни меч: То нам показује једно!

Угасио сам Србију на 3:1, а кад сам опет погледао ТВ... Порука из Швајцарске пред кључни меч: То нам показује једно!

Мондо 29.11.2022
Швајцарски репрезентативац Фабијан Фрај истакао је да је гледао меч Србије и Камеруна и да је био изненађен резултатом после 3:1. /од репортера МОНДА Милутина Вујичића из Катара/. Швајцарски репрезентативац Фабијан Фрај… »
Срби и швајцарци очи у очи Ко је фаворит? Ево шта кладионице кажу пред меч одлуке

Срби и швајцарци очи у очи Ко је фаворит? Ево шта кладионице кажу пред меч одлуке

Ало 29.11.2022
У петак је меч одлуке (20.00) а сада су већ изашле квоте за дуел Србије и Швајварске. Према мишљењу букмејкера, Пиксијеви "орлови" су благи фаворити у мечу са Сајџијама. Квоте на тријумф Србије крећу се од 2.40 до 2.55… »

Вести дана »