Povezane vesti

Hrvati napali milana, oglasila se snežana Borjan! Snažna poruka na Instagramu - evo šta im je odgovorila!

Hrvati napali milana, oglasila se snežana Borjan! Snažna poruka na Instagramu - evo šta im je odgovorila!

Mondo 29.11.2022
Supruga kanadskog golmana imala je šta da kaže na društvenim mrežama dva dana nakon incidenta u čijem se centru našao njen muž. Supruga kanadskog golmana imala je šta da kaže na društvenim mrežama dva dana nakon incidenta u čijem se centru… »
Svetsko fudbalsko prvenstvo 2022: FIFA pokrenula postupak i protiv Hrvatske – uvrede Milanu Borjanu

Svetsko fudbalsko prvenstvo 2022: FIFA pokrenula postupak i protiv Hrvatske – uvrede Milanu Borjanu

Danas 29.11.2022
Dva dana postupka protiv Fudbalskog saveza Srbije, Međunarodna fudbalska federacija pokrenula je novi disciplinski postupak – protiv Fudbalskog saveza Hrvatske zbog incidenta na Svetskom fudbalskom prvenstvu. Prema saopštenju FIFA, postupak je… »
Borjanova baka besna: Zašto Milan pominje Krajinu, mi smo Hrvati

Borjanova baka besna: Zašto Milan pominje Krajinu, mi smo Hrvati

Večernje novosti 29.11.2022
FUDBALERI Kanade igrali su protiv Hrvatske, slavili su "kockasti" 4:1, a više od rezultata pažnju javnosti podigle su uvrede golmanu "kanuksa" Milanu Borjanu. FOTO: Tanjug/AP Deo navijača Hrvatske neprimereno je vređao golmana Kanade, a neki su i… »
Baka Milana Borjana ljuta - je*ala ga krajina! Novinari otišli u rodno selo i čuli: Šta spominješ to, ja sam Hrvatica!

Baka Milana Borjana ljuta - je*ala ga krajina! Novinari otišli u rodno selo i čuli: Šta spominješ to, ja sam Hrvatica!

Mondo 29.11.2022
Baka golmana Crvene zvezde i reprezentacije Kanade govorila je za hrvatske medije nakon mnogo bure u javnosti. Baka golmana Crvene zvezde i reprezentacije Kanade govorila je za hrvatske medije nakon mnogo bure u javnosti. Mnogo bure stiglo je u region sa… »

Vesti dana »