Povezane vesti

Od 1. Januara poskupljuju putarine! Oglasio se direktor: Do Niša je bila 1.000 dinara, ovo su nove cene

Od 1. Januara poskupljuju putarine! Oglasio se direktor: Do Niša je bila 1.000 dinara, ovo su nove cene

Mondo 29.11.2022
U Srbiji će putarina poskupeti za 9 odsto. U Srbiji će putarina poskupeti za 9 odsto. Od 1. januara putarina u Srbiji biće skuplja za devet odsto, najavio je v.d. direktora javnog preduzeća "Putevi Srbije" Zoran Drobnjak. Drobnjak je rekao da je Vlada… »
Sve putarine u Srbiji poskupljuju od prvog januara za 9 odsto

Sve putarine u Srbiji poskupljuju od prvog januara za 9 odsto

Glas Zapadne Srbije 29.11.2022
Putarina u Srbiji od 1. januara poskupljuje za devet odsto, najavio je v. d. direktora JP „Putevi Srbije". „Biće devet odsto poskupljenje putarina od 1. januara, to je odlučeno, a Vlada Srbije je odobrila tu odluku, koliko ja znam, tako mi je… »
Putarina skuplja za devet odsto

Putarina skuplja za devet odsto

Nova ekonomija 29.11.2022
Putarina u Srbiji od 1. januara biće skuplja za devet odsto, najavio je v.d. direktora javnog preduzeća „Putevi Srbije“ Zoran Drobnjak. Drobnjak je za list Kurir rekao da je poskupljenje putarine odobrila Vlada Srbije. „Ako je sada do Niša… »
Još jedno poskupljenje od 1. januara

Još jedno poskupljenje od 1. januara

Moj Novi Sad 29.11.2022
Putarina u Srbiji od 1. januara poskupljuje za devet odsto, najavio je v. d. direktora JP "Putevi Srbije". – Biće devet odsto poskupljenje putarina od 1. januara, to je odlučeno, a Vlada Srbije je odobrila tu odluku, koliko ja znam, tako mi je rečeno… »
Poskupljuje putarina, Bujanovac – Beograd 1530 dinara

Poskupljuje putarina, Bujanovac – Beograd 1530 dinara

Bujanovačke 29.11.2022
Bujanovac, 29. novembar 2022. Vožnju auto-putem građani će od 1. januara plaćati devet odsto više, koliko će poskupeti putarina. Poskupljenje je najavio v.d. direktora javnog preduzeća „Putevi Srbije“ Zoran Drobnjak. On je za Kurir potvrdio da… »
Od Nove godine skuplja i putarina

Od Nove godine skuplja i putarina

Jugmedia 29.11.2022
Putarina u Srbiji od 1. januara poskupljuje za devet odsto, najavio je za Kurir Zoran Drobnjak, v. d. direktora JP „Putevi Srbije“. “Biće devet odsto poskupljenja putarina od 1. januara, to je odlučeno, a Vlada Srbije je odobrila tu odluku, koliko… »
Putarina u Srbiji poskupljuje za devet odsto od 1. januara

Putarina u Srbiji poskupljuje za devet odsto od 1. januara

Biznis.rs 29.11.2022
vlada odobrila nove cene. Putarina u Srbiji od 1. januara poskupljuje za devet odsto, najavio je v.d. direktora javnog preduzeća „Putevi Srbije“ Zoran Drobnjak. On je za list Kurir rekao da je Vlada Srbije odobrila poskupljenje putarine, prenosi… »
Putarina u Srbiji od 1. januara skuplja devet odsto

Putarina u Srbiji od 1. januara skuplja devet odsto

Radio sto plus 29.11.2022
On je za list Kurir rekao da je Vlada Srbije odobrila poskupljenje putarine. “Ako je sada do Niša putarina bila 1.000 dinara, nakon poskupljenja će biti 1.090 dinara”, rekao je Drobnjak. Sada cena putarine za prvu kategoriju vozila za deonicu… »
I putarina skuplja od 1. januara

I putarina skuplja od 1. januara

InfoKG 29.11.2022
Putarine na auto-putevima u Srbiji poskupeće 9 procenata počev od 1. januara naredne godine. To je, u izjavi za Kurir, rekao v.d. direktor Javnog preduzeća „Putevi Srbije“ Zoran Drobnjak. Tako će umesto dosadašnjih 400 dinara putarine za deonicu… »
Poskupljuje i putarina od 1. januara

Poskupljuje i putarina od 1. januara

Rešetka 29.11.2022
Putarina u Srbiji od 1. januara poskupljuje za devet odsto, najavio je za Kurir Zoran Drobnjak, v. d. direktora JP „Putevi Srbije“. “Biće devet odsto poskupljenje putarina od 1. januara, to je odlučeno, a Vlada Srbije je odobrila tu odluku, koliko… »
Od nove godine skuplja i putarina

Od nove godine skuplja i putarina

N1 Info 29.11.2022
Od 1. januara putarina u Srbiji biće skuplja za devet odsto, najavio je v.d. direktora javnog preduzeća "Putevi Srbije" Zoran Drobnjak. Drobnjak je za list Kurir rekao da je Vlada Srbije odobrila poskupljenje putarine. „Ako je sada do Niša putarina… »
Od 1. januara skuplja putarina

Od 1. januara skuplja putarina

Glas Zaječara 29.11.2022
Putarina u Srbiji od 1. januara poskupljuje za devet odsto, najavio je v.d. direktora javnog preduzeća „Putevi Srbije“ Zoran Drobnjak. On je za list Kurir rekao da je Vlada Srbije odobrila poskupljenje putarine. „Ako je sada do Niša putarina bila… »

Vesti dana »