Povezane vesti

Preminuo glumac Davor Janjić

Preminuo glumac Davor Janjić

Politika 29.11.2022
Glumac Davor Janjić preminuo je sinoć u Vojnomedicinskoj akademiji u Beogradu, potvrđeno je Tanjugu u glumčevom okruženju. Janjić je ostvario je veliki broj zapaženih uloga u jugoslovenskoj kinematografiji među kojima se posebno ističu uloga… »
Preminuo glumac Davor Janjić

Preminuo glumac Davor Janjić

RTS 29.11.2022
Poznat je po mnogobrojnim ulogama u jugoslovenskoj kinematografiji. Jedna od njih je i lik Nihada u „Ovo malo duše“. Davor Janjić preminuo je u 54. godini u Beogradu. Vest o smrti glumca Davora Janjića potvrdio je njegov prijatelj Ahmed Burić… »
Petar Božović za Danas: Rano je za odlazak Davora Janjića, to je zaista tužno

Petar Božović za Danas: Rano je za odlazak Davora Janjića, to je zaista tužno

Danas 29.11.2022
Iznenadna smrt Davora Janjića, jednog od najvećih bosanskohercegovačkih glumaca koji je svojom umetnošću glume obeležio i nekadašnji jugoslovenski film i pozorište, šokirao je kulturnu javnost u regionu. Janjić je preminuo danas, u 53. godini, u… »
Dino Mustafić za Danas: Davor Janjić je bio buntovnik, trošio je život nemilice, i prvi je otišao sa našeg derneka, nije…

Dino Mustafić za Danas: Davor Janjić je bio buntovnik, trošio je život nemilice, i prvi je otišao sa našeg derneka, nije…

Danas 29.11.2022
– Poznajem Davora skoro cijeli život, od škole, zajedničkih maštanja o tome da se bavimo umetnošću, pa sve do bliske saradnje i prijateljstva koje traje više od četrdeset godina – kaže za Danas reditelj Dino Mustafić povodom odlaska… »
"Nikad nisam hteo da budem glumac": Poslednji intervju Davora Janjića (54) za "Blic": "Ja sam kroz jednu drugu oluju prošao…

"Nikad nisam hteo da budem glumac": Poslednji intervju Davora Janjića (54) za "Blic": "Ja sam kroz jednu drugu oluju prošao…

Blic 29.11.2022
Bosanski glumac Davor Janjić preminuo je u 54. godini. Svoju karijeru je počeo kao dečak u TV filmu “Ovo malo duše“, a potom je ostvario upečatljive uloge i u filmovima: “Život sa stricem“, “Čaruga“, “Granica“, “Život je… »
Preminuo glumac Davor Janjić: „Putuj, odmori se, volimo te“

Preminuo glumac Davor Janjić: „Putuj, odmori se, volimo te“

Danas 29.11.2022
Bosanskohercegovački glumac Davor Janjić preminuo je danas u 53. godini života. Prema informacijama Avaza, Janjić je preminuo sinoć u Beogradu na Vojnomedicinskoj akademiji. Ovu informaciju potvrdili su njegovi prijatelji. Davor Janjić rođen je 18… »
Ademir Kenović za Danas: Šokiran sam smrću Davora Janjića, izgubili smo velikog glumca i divnog čovjeka

Ademir Kenović za Danas: Šokiran sam smrću Davora Janjića, izgubili smo velikog glumca i divnog čovjeka

Danas 29.11.2022
Jedan od najvažnijih predstavnika nekadašnje jugoslovenske kinematografije i jedan od najzaslužnijih za uspeh bosanskog filma poslednjih decenija, kultni reditelj Ademir Kenović, kaže za Danas da je šokiran i iznenađen smrću velikog glumca Davora… »
Prošao sam rat i znam kako je to tragično vreme: Poslednji film Davor Janić snimio je o zločinu nad srpskim narodom u…

Prošao sam rat i znam kako je to tragično vreme: Poslednji film Davor Janić snimio je o zločinu nad srpskim narodom u…

Kurir 29.11.2022
Glumac Davor Janjić preminuo je o sinoć u Beogradu na Vojnoj medicinskoj akademiji, posle duge i teške bolesti, objavili su bosanski mediji. Bio je jedan od najpopularnijih mladih glumaca u Jugoslaviji, a spletom okolnosti jedno vreme je odustao od… »
Preminuo glumac Davor Janjić

Preminuo glumac Davor Janjić

Radio 021 29.11.2022
Davor Janjić, jedan od velikih jugoslovenskih i sarajevskih glumaca, preminuo je u 54. godini u Beogradu. Ostaće upamćen po nizu briljantnih uloga, među kojima se izdvajaju uloge u filmovima "Čaruga" Rajka Grlića i "Ovo malo duše" Ademira Kenovića… »
Preminuo je noćas na VMA: Napustio nas glumac iz filmova "Kuduz" i "Ovo malo duše" - Davor imao 54. godine

Preminuo je noćas na VMA: Napustio nas glumac iz filmova "Kuduz" i "Ovo malo duše" - Davor imao 54. godine

Mondo 29.11.2022
Glumac Davor Janjić preminuo je u 54. godini. Prema informacijama bosanskih medija, Janjić je preminuo u Beogradu na VMA. Glumac Davor Janjić preminuo je u 54. godini. Prema informacijama bosanskih medija, Janjić je preminuo u Beogradu na VMA… »
Umro glumac davor Janjić (54): Svi ga pamtite po ovoj čuvenoj ulozi

Umro glumac davor Janjić (54): Svi ga pamtite po ovoj čuvenoj ulozi

Blic 29.11.2022
Davor Janjić, bosanskohercegovački glumac, preminuo je u 54. godini, piše portal "Avaza". Prema njihovim informacijama, Janjić je preminuo sinoć u Beogradu na Vojnomedicinskoj akademiji. Ovaj glumac iz Tuzle najpoznatiji je po ulogama u… »
Preminuo glumac Davor Janjić

Preminuo glumac Davor Janjić

N1 Info 29.11.2022
Davor Janjić, jedan od velikih jugoslovenskih i sarajevskih glumaca preminuo je u 54. godini u Beogradu, prenosi N1 Sarajevo. Ostaće upamćen po nizu briljantnih uloga, među kojima se izdvajaju uloge u filmovima “Čaruga” Rajka Grlića i “Ovo… »
Preminuo glumac Davor Janjić: Pamtimo ga po ulozi Nihada u "Ovo malo duše"

Preminuo glumac Davor Janjić: Pamtimo ga po ulozi Nihada u "Ovo malo duše"

Telegraf 29.11.2022
Prema informacijama "Avaza", Janjić je preminuo sinoć u Beogradu na Vojnomedicinskoj akademiji. Davor Janjić, bosanskohercegovački glumac, preminuo je u 54. godini, saznaje portal "Avaza". Prema njihovim informacijama, Janjić je preminuo sinoć u… »

Vesti dana »

Gaza: Još 32 poginula, ukupno 34.388

Gaza: Još 32 poginula, ukupno 34.388

Beta pre 2 satajoš 25 povezanih
Dončić povređen: "Nije dobro, ali znate me"

Dončić povređen: "Nije dobro, ali znate me"

Sportske.net pre 2 satajoš 22 povezane
Pomen žrtvama zločina u Duboni i Malom Orašju

Pomen žrtvama zločina u Duboni i Malom Orašju

NIN pre 3 satajoš 11 povezanih