Povezane vesti

Najveći strah mi je da ne završim kao on! Milan Milošević progovorio o zdravstvenom problemu - otac mu umro u 47. godini

Najveći strah mi je da ne završim kao on! Milan Milošević progovorio o zdravstvenom problemu - otac mu umro u 47. godini

Mondo 29.11.2022
Milan Milošević je otkrio kako se sada oseća, a već nekoliko dana ga nema u Zadruzi. Milan Milošević je otkrio kako se sada oseća, a već nekoliko dana ga nema u Zadruzi. Voditelj Zadruge, Milan Milošević, suočio se sa zdravstvenim problemima… »
Milan Milošević mora na intervenciju! Voditelj u strahu da ne završi kao otac: "Aritmije i pritisak su učinile svoje!"

Milan Milošević mora na intervenciju! Voditelj u strahu da ne završi kao otac: "Aritmije i pritisak su učinile svoje!"

Kurir 29.11.2022
Voditelj rijaliti programa ''Zadruga'' Milan Milošević već nekoliko dana proživljava pravu golgotu. Naime, voditelj se ponovo susreo sa zdravstvenim problemima, zbog kojih je završio čak i u bolnici! Mnogi su se ponadali da će ga videti ponovo u… »
Nema ga u rijalitiju, stalno mu šalju poruke: Voditelj Zadruge ima zdravstvene probleme, otkrio kada se vraća u emisiju!

Nema ga u rijalitiju, stalno mu šalju poruke: Voditelj Zadruge ima zdravstvene probleme, otkrio kada se vraća u emisiju!

Mondo 29.11.2022
Voditelj Milan Milošević je objasnio zbog čega je bio odsutan i otkrio kada se vraća u Zadrugu. Voditelj Milan Milošević je objasnio zbog čega je bio odsutan i otkrio kada se vraća u Zadrugu. Voditelj Zadruge, Milan Milošević, koji je uvek rado… »
Milan Milošević se povukao zbog zdrastvenih problema: Otkriven razlog njegovog odsustva: "Mnogo težak dan je iza mene"

Milan Milošević se povukao zbog zdrastvenih problema: Otkriven razlog njegovog odsustva: "Mnogo težak dan je iza mene"

Blic 29.11.2022
Voditelj Milan Milošević nekoliko dana je pauzirao sa poslom, zbog čega su se njegovi fanovi jako zabrinuli. Naime, mnogi su se ponadali da će ga videti sinoć u kući, ali to se nije dogodilo. Milan se sada oglasio na svom Instagram profilu i sve… »

Vesti dana »