Povezane vesti

Jovanović Ćuta: Šta vas je to dovelo do toga, Vučiću, da za sebe tvrdite da ste najgluplji predsednik na svetu?

Jovanović Ćuta: Šta vas je to dovelo do toga, Vučiću, da za sebe tvrdite da ste najgluplji predsednik na svetu?

Danas 29.11.2022
Šta vas je to dovelo, predsedniče Srbije, da za sebe danima tvrdite da ste najgluplji predsednik na svetu? Biti glup nije krivično delo, a vi ste prvi predsednik u istoriji ovog naroda koji je rešio da raseljava seljake sa njihovih njiva – kaže za… »
Manojlović o izjavi Vučića o litijumu televiziji Pink: I kamen bi zaplakao

Manojlović o izjavi Vučića o litijumu televiziji Pink: I kamen bi zaplakao

N1 Info 29.11.2022
Direktor kampanje pokreta "Kreni-Promeni" Savo Manojlović prokomentarisao je da bi "i kamen zaplakao" nakon sinoćnog gostovanja predsednika Srbije Aleksandra Vučića na televiziji Pink u kojem je poručio "da se gorko kaje što je Srbija odustala od… »
Vučić se pravio da se ne seća Sava Manojlovića i nazvao ga „stručnjakom“, a onda mu je stigao ubitačan odgovor

Vučić se pravio da se ne seća Sava Manojlovića i nazvao ga „stručnjakom“, a onda mu je stigao ubitačan odgovor

Nova 29.11.2022
Savo Manojlović, direktor kampanja pokreta "Kreni-Promeni" prokomentarisao je sinoćno gostovanje predsednika Srbije Aleksandra Vučića na televiziji Pink u kom je poručio "da se gorko kaje što je Srbija odustala od iskopavanja litijuma". Na samom… »
Umiru li Beograd i Srbija tiho: Da li su opet moguće masovne blokade i protesti zbog Rio Tinta i litijuma?

Umiru li Beograd i Srbija tiho: Da li su opet moguće masovne blokade i protesti zbog Rio Tinta i litijuma?

Danas 29.11.2022
Dve potpune različite slike sa protesta povodom iskopavanja litijuma u samo godinu dana – od masovnih blokada saobraćajnica širom Srbije 2021, do blokade ispred Vlade Srbije 2022. na kojoj bilo jedva 500 ljudi. Ovaj znatno manji broj građana poveo… »
Savo Manojlović prokomentarisao Vučićev nastup: I kamen bi zaplakao

Savo Manojlović prokomentarisao Vučićev nastup: I kamen bi zaplakao

Danas 29.11.2022
Savo Manojlović, direktor kampanje Kreni-promeni prokomentarisao je sinoćno gostovanje predsednika Srbije Aleksandra Vučića na Pinku. Manojlović je na svom Tviteru okačio video sa setnom muzikom u kojem Vučić govori „klovođama protesta protiv… »
„Ispao sam najgluplji predsednik na svetu“: Vučić o Rio Tintu i litijumu

„Ispao sam najgluplji predsednik na svetu“: Vučić o Rio Tintu i litijumu

Nova 29.11.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da se i dalje kaje što je doneo odluku da Srbija odustane od iskopavanja litijuma i da je „ispao najgluplji predsednik na svetu“. Vučić je za TV Pink, komentarišući protest ekoloških… »
Vučić: “I dalje se kajem što smo odustali od litijuma, ispao sam najgluplji predsednik na svetu”

Vučić: “I dalje se kajem što smo odustali od litijuma, ispao sam najgluplji predsednik na svetu”

Nedeljnik 29.11.2022
EPA-EFE/ANDREJ CUKIC (Beta) – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da se i dalje kaje što je doneo odluku da Srbija odustane od iskopavanja litijuma i da je “ispao najgluplji predsednik na svetu”. Vučić je za TV Pink… »
Vučić: I dalje se kajem zbog litijuma, ispao sam najgluplji predsednik na svetu

Vučić: I dalje se kajem zbog litijuma, ispao sam najgluplji predsednik na svetu

Danas 28.11.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da se i dalje kaje što je doneo odluku da Srbija odustane od iskopavanja litijuma i da je „ispao najgluplji predsednik na svetu“. Vučić je za TV Pink, komentarišući protest ekoloških… »
SEOS odustao od protesta protiv rudarenja litijuma i kompanije Rio Tinto

SEOS odustao od protesta protiv rudarenja litijuma i kompanije Rio Tinto

Danas 28.11.2022
I pored najava da će se nastaviti sa protestom ispred Vlade Srbije, Savez ekoloških organizacija Srbije (SEOS) odustao je od protesta protiv rudarenja litijuma i kompanije Rio Tinto, prenosi N1. Kako kažu iz te organizacije, oni nisu iskusni u… »

Vesti dana »