Povezane vesti

Svetsko fudbalsko prvenstvo 2022: Zašto je Lionel Mesi sada pravi vođa Argentine

Svetsko fudbalsko prvenstvo 2022: Zašto je Lionel Mesi sada pravi vođa Argentine

Južne vesti 30.11.2022
REUTERS/Amr Abdallah Dalsh Piše: Pablo Zabaleta, BBC sportski kolumnista i bivši argentinski fudbaler Argentinska fudbalska reprezentacija i Lionel Mesi još nisu završili posao na Svetskom prvenstvu u Kataru. Svi smo videli napetost tokom utakmice… »
Svetsko fudbalsko prvenstvo 2022: Zašto je Lionel Mesi sada pravi vođa Argentine

Svetsko fudbalsko prvenstvo 2022: Zašto je Lionel Mesi sada pravi vođa Argentine

Radio 021 30.11.2022
Pablo Zabaleta o tome kako je njegov bivši argentinski saigrač Lionel Mesi sada druga osoba, i zašto bi mu trofej na ovom Svetskom prvenstvu toliko značio. REUTERS/Amr Abdallah Dalsh Piše: Pablo Zabaleta, BBC sportski kolumnista i bivši argentinski… »
Tuga u Teheranu: Navijači Irana verovali da fudbaleri mogu da ponove podvig iz 1998. godine, a onda - razočarenje!

Tuga u Teheranu: Navijači Irana verovali da fudbaleri mogu da ponove podvig iz 1998. godine, a onda - razočarenje!

Kurir 30.11.2022
Iranci su čvrsto verovali da će njihova fudbalska reprezentacija u Kataru ponoviti podvig sa Svetskog prvenstva 1998, kada je pobedila Sjedinjene Američke Države, ali to se nije desilo. Praznična atmosfera u petak kada su ljudi sa svojom decom na… »
Oglasio se fudbaler čiji dres je Mesi gazio u svlačionici: Dobro znam kakav je on čovek!

Oglasio se fudbaler čiji dres je Mesi gazio u svlačionici: Dobro znam kakav je on čovek!

Kurir 30.11.2022
Snimak slavlja fudbalera Argentine u svlačionici nakon pobede nad Meksikom u drugom kolu grupne faze Svetskog prvenstva (2:0) izazvao je burne reakcije u javnosti. Zbog jednog detalja, koji je u prvi mah mnogima promakao, najbolji igrač Gaučosa Lionel… »
Znam kakav je Mesi čovek! Oglasio se ključni čovek posle "skandala" u svlačionici Argentine i pretnji za Lea!

Znam kakav je Mesi čovek! Oglasio se ključni čovek posle "skandala" u svlačionici Argentine i pretnji za Lea!

Mondo 30.11.2022
Lionel Mesi je zbog ovog snimka dobijao i ozbiljne pretnje, ali sada se oglasio njegov rival čiji je dres napravio pometnju. Lionel Mesi je zbog ovog snimka dobijao i ozbiljne pretnje, ali sada se oglasio njegov rival čiji je dres napravio pometnju… »

Vesti dana »