Povezane vesti

Selektor Kanade iskren: Voleo bih da vodim Kanadu i na SP 2026. godine

Selektor Kanade iskren: Voleo bih da vodim Kanadu i na SP 2026. godine

Euronews 30.11.2022
Selektor fudbalske reprezentacije Kanade Britanac Džon Herdman izjavio je danas da bi voleo da vodi nacionalni tim ove zemlje i na Svetskom prvenstvu, koje će biti održano 2026. godine, prenosi "AP". Herdman (47) je od 2006. do 2011. bio selektor… »
U velsu zadovoljni pokazanim: Veliko dostignuće sam plasman na Mundijal, gradićemo na ovome!

U velsu zadovoljni pokazanim: Veliko dostignuće sam plasman na Mundijal, gradićemo na ovome!

Hot sport 30.11.2022
Vels je sinoć eliminisan i zvanično sa Mundijala. Nisu uspeli da savladaju favorizovane Engleze i naprave čudo, ali i pored toga su zadovoljni učešćem i nastupom, i nadaju se da mogu da idu sada samo uzlaznom putanjom. „Mislim da smo odigrali… »
Selektor Kanade se nada da će voditi ekipu na SP 2026

Selektor Kanade se nada da će voditi ekipu na SP 2026

Sport klub 30.11.2022
Selektor Kanade Džon Herdman izjavio je da bi voleo da nastavi da vodi tu ekipu i na Svetskom prvenstvu u Severnoj Americi 2026. godine. „Jedanaest godina radim u ovoj zemlji i nećete naći nikoga ko je toliko strastven kao ja prema ovom programu… »
Keiroš ni treći put nije uspeo da prođe: „Nismo dali gol i kažnjeni smo, tako to uvek bude!“

Keiroš ni treći put nije uspeo da prođe: „Nismo dali gol i kažnjeni smo, tako to uvek bude!“

Hot sport 30.11.2022
Iran ponovo nije uspeo da se plasira u nokaut fazu Svetskom prvenstva, a u meču gde im je za plasman dalje bio potreban bod, izglubili su od Amerike minimalnim rezultatom i tako rezervisali kartu kući. Karlos Keiroš ni na trećem turniru gde je na… »
Bejl: Igraću za Vels dokle god me žele

Bejl: Igraću za Vels dokle god me žele

Sport klub 30.11.2022
Kapiten Velsa Geret Bejl demantovao je da mu je meč sa Engleskom bio poslednji u dresu nacionalnog tima, prenose britanski mediji. Vels je izgubio od Engleske 3:0 u meču trećeg kola grupe B na Svetskom prvenstvu u Kataru. Selekcija Velsa je osvojila… »
Karlos Keiroš: Nismo dali gol i kažnjeni smo

Karlos Keiroš: Nismo dali gol i kažnjeni smo

Sport klub 30.11.2022
Selektor Irana Karlos Keiroš izjavio je u Dohi posle poraza od selekcije SAD da je pobednika meča odlučila bolja igra Amerike u prvom poluvremenu. Iran je završio učešće na Mundijalu, pošto je u meču poslednjeg trećeg kola Grupe B poražen od… »
Selektor SAD Berhalter: Holandija jedan od favorita na SP

Selektor SAD Berhalter: Holandija jedan od favorita na SP

Sport klub 30.11.2022
Selektor reprezentacije SAD Greg Berhalter izjavio je u Dohi posle pobede na Iranom i plasmana njegovog tima u osminu finala SP da su igrači dali sve od sebe i pokazali šta mogu. Amerika je plasman u osminu finala obezbedila pobedom nad Iranom od 1:0, u… »
Selektor Velsa: Veliki uspeh da smo uopšte ovde

Selektor Velsa: Veliki uspeh da smo uopšte ovde

Sport klub 30.11.2022
Selektor Velsa Robert Pejdž izjavio je u Dohi posle poraza od Engleske da je njegov tim odigrao odlično prvo poluvreme ali da je pao u nastavku. Vels je završio takmičenje na Svetskom prvenstvu, nakon poraza od Engleske sa 0:3, u meču poslednjeg… »
"Izgubio sam kosu zbog ovog novog pravila!" Selektor Amerikanaca jedva preživeo dramu protiv Irana

"Izgubio sam kosu zbog ovog novog pravila!" Selektor Amerikanaca jedva preživeo dramu protiv Irana

Večernje novosti 29.11.2022
FUDBALSKA reprezentacija Sjedinjenih Američkih Država prošla je u osminu finala Svetskog prvenstva pobedivši Iran sa 1:0, a dramatična završnica teško je pala selektoru SAD, Gregu Berhalteru. FOTO: Tanjug/AP - Sa ovim novim pravilom oko sudijske… »

Vesti dana »