Povezane vesti

"Želim Da odeš", pometnja u zadruzi zbog cara: Maja ga žestoko napala, pa opleo po zadrugarki: "Kupuju te na afterima za…

"Želim Da odeš", pometnja u zadruzi zbog cara: Maja ga žestoko napala, pa opleo po zadrugarki: "Kupuju te na afterima za…

Blic 30.11.2022
Maja Marinković se u pušionici sukobila sa Filipom Carem nakon njegovog gostovanja u radiju, jer je on kazao da je on nju poslednji put ostavio, što je ona htela da demantuje. Maja je popričala sa Carem, a Bilal Brajlović, njen dečko, sve vreme ih… »
"Na afterima je kupuju za gram kokaina" Filip Car izneo jezive optužbe na Sanjin račun: Reći ću ko si i gde pripadaš…

"Na afterima je kupuju za gram kokaina" Filip Car izneo jezive optužbe na Sanjin račun: Reći ću ko si i gde pripadaš…

Kurir 30.11.2022
Sanja Grujić napala je Filipa Cara zbog izlaganja o njoj u radiju, te je on osuo rafalnu paljbu po njoj. On je pred svima izvređao Sanju, a onda rešio da otkrije šta zna o njoj. - Ponašaš se kao degenerična i bolesna krava. Sada si neispravna jer… »
Maja u šoku zbog filipovog ulaska u "zadrugu": Car odmah poručio: "Evo me da vam haos napravim" (foto)

Maja u šoku zbog filipovog ulaska u "zadrugu": Car odmah poručio: "Evo me da vam haos napravim" (foto)

Blic 30.11.2022
Filip Car ušao je večeras u rijaliti "Zadruga 6", a po ulasku se nije pozdravio sa nekadašnjom devojkom Majom Marinković. Maja je bila u šoku što ga vidi, te ga je sve vreme posmatrala sa distance. - Ja sam novi učesnik "Zadruge". Ne verujem da sam… »

Vesti dana »