Povezane vesti

Brazil se provukao protiv Srbije u Kataru! Golman im činio čuda i ostavio našu reprezentaciju bez pobede

Brazil se provukao protiv Srbije u Kataru! Golman im činio čuda i ostavio našu reprezentaciju bez pobede

Kurir 30.11.2022
Specijalni izveštači Kurira iz Katara: Aleksandar Radonić, Dejan Ignjatović i Dado Đilas Navijačka reprezentacija Srbije startovala je na turniru u malom fudbalu u okviru Mundijala u Kataru remijem protiv Brazila. Utakmica koja je odigrana u okviru… »
Piksi dozvolio pred ključni meč da se fudbaleri vide sa porodicama! Sofija otišla kod Luke, snimak sa sinom raznežio sve…

Piksi dozvolio pred ključni meč da se fudbaleri vide sa porodicama! Sofija otišla kod Luke, snimak sa sinom raznežio sve…

Kurir 30.11.2022
Dva dana pred odlučujuću utakmicu Srbija - Švajcarska, u kojoj orlovi moraju da stignu do pobede ukoliko žele da se plasiraju u osminu finala Svetskog prvenstva, selektor Dragan Stojković Piksi dozvolio je fudbalerima da se vide sa porodicama. U… »
Brazilci su pronašli svoju „promaju“

Brazilci su pronašli svoju „promaju“

Sputnik 30.11.2022
Nekoliko igrača reprezentacije Brazila žalilo se na prehlade uoči druge utakmice na Mundijalu protiv Švajcarske, a navodno su se simptomi svega pojavili već posle meča sa Srbijom na startu Svetskog prvenstva. Jedan od njih je i Antoni, krilni… »
Kletva bačena na piksija i srpske fudbalere: Čak sedmorica igrača imaju problem sa povredama, prava bolnica pred Švajcarsku

Kletva bačena na piksija i srpske fudbalere: Čak sedmorica igrača imaju problem sa povredama, prava bolnica pred Švajcarsku

Kurir 30.11.2022
Piše: Aleksandar Radonić. Srpski fudbaleri otišli su sa velikim ambicijama u Katar na Svetskoi prvenstvo. Međutim, posle prva dva meča protiv Brazila (0:2) i Kameruna (3:3) sudbina je i dalje u rukama selektora Dragana Stojkovića i njegovih… »
"Oženjen sam, a ko Piksi: Živim!" Ovo je hit - Era Ojdanić javno uputio poruku selektoru pred meč sa Švajcarskom

"Oženjen sam, a ko Piksi: Živim!" Ovo je hit - Era Ojdanić javno uputio poruku selektoru pred meč sa Švajcarskom

Blic 29.11.2022
Ovih dana, kao i većina ljudi, tako i pevač Era Ojdanić pomno prati Svetsko prvenstvo u Kataru i navija za naše Orlove. Dok se naši Orlovi bore, pevač Era Ojdanić im šalje podršku i bodri ih svim srcem. - Ja sam simpatizer, ne kažem da sam… »

Vesti dana »