Povezane vesti

„Infantino me izvukao iz policijske stanice u četiri ujutru“: Prekinuo meč Mundijala, sad otkrio detalje teške noći

„Infantino me izvukao iz policijske stanice u četiri ujutru“: Prekinuo meč Mundijala, sad otkrio detalje teške noći

Nova 30.11.2022
Jedan aktivista odlučio je da prekine meč Portugala i Urugvaja (2:0), a isprva se dugo nije znalo šta se sa njim desilo. Ispostavilo se da je Mario Feri završio u policijskoj stanici, a sada je otkrio i šta se sve dešavalo. U razgovoru za španski… »
Infantino je došao u 4 ujutru po mene u policijsku stanicu! Navijač koji je utrčao na teren otkrio šta se desilo nakon…

Infantino je došao u 4 ujutru po mene u policijsku stanicu! Navijač koji je utrčao na teren otkrio šta se desilo nakon…

Kurir 30.11.2022
Mario Feri, Italijan koji utrčao na teren tokom utakmice Portugal - Urugvaj na Mundijalu u Kataru, otkrio je šta se dešavalo u policijskoj stanici nakon njegovog privođenja. Podsetimo, u 51. minutu meč između Portugala i Urugvaja kratko je prekinut… »
On je prekinuo meč u Kataru: bavio se fudbalom, a hobi mu je da uleće na teren

On je prekinuo meč u Kataru: bavio se fudbalom, a hobi mu je da uleće na teren

Politika 30.11.2022
Na utakmici Portugalije i Urugvaja na Mundijalu u Kataru dogodio se skandal, kada je gledalac uleteo na teren neposredno posle gola Kristijana Ronalda koji je potom pripisan Brunu Fernandešu. U pitanju je Italijan Mateo Feri (35) koji je na teren… »

Vesti dana »