Povezane vesti

Zašto je SNS dozvolio da se raspravlja o Šapiću? „Možda mi šalju neki signal“…

Zašto je SNS dozvolio da se raspravlja o Šapiću? „Možda mi šalju neki signal“…

N1 Info 30.11.2022
Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić obratio se na redovnoj konferenciji za medije. Do novinarskih pitanja nije pominjao jučerašnju sednicu Skupštine grada na kojoj se raspravljalo o njegovoj smeni. Šapić kaže da na sednici nije bio, jer nije… »
Šapić versus Popović: Gde su vam dokazi gradonačelniče

Šapić versus Popović: Gde su vam dokazi gradonačelniče

Vreme 30.11.2022
Beograd Aleksandar Šapić juče nije prisustvovao sednici Grada zato što se uplašio šefice odborničke grupe Ujedinjeni, i tvrdi da je pokazao sve papire o nelegalnoj gradnji kuče od 403 kvadratna metra. Mila Popović kaže da je Šapić svestan da… »
Šapić za Nova.rs o tome da li je pukla tikva između njega i Vučića

Šapić za Nova.rs o tome da li je pukla tikva između njega i Vučića

Nova 30.11.2022
Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić govorio je danas o svom odnosu sa liderom Srpske napredne stranke i predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem. Na pitanje Nova.rs u kakvim su odnosima njih dvojica, Šapić se u određenoj meri ogradio, rekavši… »
Šapić: Jedini razlog zašto nisam bio na sednici Skupštine je to da ne utičem na odbornike

Šapić: Jedini razlog zašto nisam bio na sednici Skupštine je to da ne utičem na odbornike

Euronews 30.11.2022
Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić izjavio je danas da nije želeo svojim prisustvom da vrši pritisak na odbornike te da je to jedini razlog što juče nije prisustvovao sednici na kojoj se raspravljalo o njegovom razrešenju. Šapić je na… »
Šapić o nedolasku u gradsku skupštinu: Imam i ja pravo da se uplašim

Šapić o nedolasku u gradsku skupštinu: Imam i ja pravo da se uplašim

N1 Info 30.11.2022
Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić rekao je da nije prisustvovao sednici gradske skupštine na kojoj se glasalo o njegovoj smeni jer nije hteo da neko kaže da svojim prisustvom vrši bilo kakav pritisak. “Čuo sam juče su me prozivali da sam… »
Šapić pokušao da drži slovo o zagađenju vazduha, poklopio ga novinar Nova.rs

Šapić pokušao da drži slovo o zagađenju vazduha, poklopio ga novinar Nova.rs

Nova 30.11.2022
Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić rekao je da se nije pojavio na jučerašnjoj sednici Skupštine grada Beograda, jer, kako kaže, nije želeo da vrši pritisak na odbornike. Dok je objašnjavao probleme sa zagađenjem vazduha, Šapić je… »
Šapić odgovorio zašto nije izašao na megdan opoziciji: Imam i ja pravo da se uplašim

Šapić odgovorio zašto nije izašao na megdan opoziciji: Imam i ja pravo da se uplašim

Danas 30.11.2022
Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić rekao je da se nije pojavio na jučerašnjoj sednici Skupštine grada Beograda, jer, kako kaže, nije želeo da vrši pritisak na odbornike. Govoreći o jučerašnjoj sednici Skupštine grada Beograda i svom… »

Vesti dana »