Povezane vesti
Putin menja zakon kako bi se obračunao sa kritičarima i disidentima: Lični podaci "stranih agenata" moći da se objave javno
Blic 30.11.2022
Britansko Ministarstvo odbrane osvrnulo se u svom dnevnom izveštaju na novi ruski predlog zakona o stranim agentima, navodeći da će se koristiti za obračun sa kritičarima i disidentima. Ruski predsednik Vladimir Putin promenio je postojeći zakon iz 2012… »
Putin začepio usta kritičarima dok mu pobuna diše za vratom: Promenio je zakon o špijunima - Biće nemilosrdno
Mondo 30.11.2022
Vladimir Putin je promenio zakon o stranim agentima tako da će Kremlj moći javno da objavi imena i adrese ljudi za koje se sumnja da su špijuni. Vladimir Putin je promenio zakon o stranim agentima tako da će Kremlj moći javno da objavi imena i adrese… »
Vesti dana »

"Vreme je vrlo: Opasno!" Srbija u crvenom, popaljeni meteoalarmi, oglasio se RHMZ: Evo do kada ćemo se "kuvati"
Blic pre 6 minutajoš 20 povezanih

Rusija: Uništeno više od 120 dronova tokom noći; Evropski lideri: Pregovori moraju da uključuju Ukrajinu
RTS pre 51 minutajoš 20 povezanih

Koliko se čeka na granicama tokom večeri Pojačan saobraćaj na auto-putevima, na ovim prelazima i do tri sata
Kurir pre 7 satijoš 5 povezanih

Ričard Grenel: Ideja o priznanju Kosova je smešna, Tramp će se u to pitanje uključiti korak po korak
Radio 021 pre 1 satjoš 4 povezane