Повезане вести
Натхо после продужетка уговора: Волим Србију и Београд, остаћу у Партизану и по завршетку каријере
Данас 30.11.2022
Везни фудбалер Партизана Бибарс Натхо продужио је уговор на још годину дана, тако да ће у црно-белом дресу играти и у сезони 2023/24. Израелац је у Хумску стигао 2019. године из Олимпијакоса и на 146 утакмица постигао 48 голова… »
Натхо продужио уговор са Партизаном до јуна 2024. године
Дневник 30.11.2022
БЕОГРАД: Фудбалер Партизана и израелски репрезентативац Бибарс Натхо продужио је уговор са "црно-белима" до јуна 2024. године, саопштио је данас београдски клуб. Натхо (34) је у Партизан стигао 2019. године, а пре тога је играо… »
Натхо продужио уговор са Партизаном: Остаје у Хумској до 2024. године
Еуроневс 30.11.2022
Фудбалер Партизана и израелски репрезентативац Бибарс Натхо продужио је уговор са "црно-белима" до јуна 2024. године, саопштио је данас београдски клуб. Натхо (34) је у Партизан стигао 2019. године, а пре тога је играо за… »
Вести дана »
Народна банка Србије саопштила: Званични средњи курс данас је 117,2157 динара за евро
Курир пре 17 минутајош 1 повезана
Ниш под водом! Киша претворила улице у реке и језера, а неће стати до суботе: Ево када се очекује прави потоп (фото/видео)
Блиц пре 57 минутајош 1 повезана
Чека се трампово "амин": Сенат усвојио закон о објављивању Епстајнових досијеа
Блиц пре 4 сатијош 4 повезане
Трамп срдачно примио у Вашингтону саудијског предстолонаследника Мохамеда бин Салмана
Данас пре 7 сатијош 1 повезана




