Povezane vesti

Vlahović o „tračevima“: „Iskompleksirani pričaju nebuloze“ /video/

Vlahović o „tračevima“: „Iskompleksirani pričaju nebuloze“ /video/

Sputnik 30.11.2022
Dušan Vlahović, reprezentativac Srbije, pojavio se pred medijima u Kataru i rekao da mora da stane u odbranu svog imena i nacionalnog tima zbog glasina koje su kružile prethodnih dana u domaćim medijima. Tračevi o nekakvim „ljubavnim… »
Svetsko prvenstvo u fudbalu i Srbija: Vlahović najavio tužbe i poručio - Nemam problem sa Piksijem

Svetsko prvenstvo u fudbalu i Srbija: Vlahović najavio tužbe i poručio - Nemam problem sa Piksijem

Južne vesti 30.11.2022
Reuters Dušan Vlahović na utakmici sa Kamerunom Dva dana uoči utakmice sa Švajcarskom, u kojoj Srbija odlučuje u plasmanu u nokaut fazu Svetskog prvenstva u Kataru, napadač Dušan Vlahović govorio je o atmosferi u ekipi i mogućnosti da zaigra u… »
Vlahović demantovao glasine: Neko radi protiv interesa reprezentacije

Vlahović demantovao glasine: Neko radi protiv interesa reprezentacije

Politika 30.11.2022
Dušan Vlahović je na početku konferencije za medije u Kataru pričao o svojoj fizičkoj spremi i spekulacijama koje su se pojavile u medijima da je došlo do sukoba između njega i saigrača. – Pre svega mi je jako žao što moramo ovako da… »
Evo zašto sam to napisao na instagramu! Dušan Vlahović govorio o svojoj objavi na mrežama - Tu nema problema!

Evo zašto sam to napisao na instagramu! Dušan Vlahović govorio o svojoj objavi na mrežama - Tu nema problema!

Mondo 30.11.2022
Srpski centarfor se oglasio povodom svoje Instagram objave. Srpski centarfor se oglasio povodom svoje Instagram objave. Centarfor srpske reprezentacije Dušan Vlahović obvratio se javnosti iz Katara ove srede i oštro demantovao postojanje bilo kakve… »
„Braniću se zakonski, ako treba“: Dušan Vlahović odgovorio na priče o atmosferi i aferama unutar reprezentacije Srbije

„Braniću se zakonski, ako treba“: Dušan Vlahović odgovorio na priče o atmosferi i aferama unutar reprezentacije Srbije

Danas 30.11.2022
Na konferenciji za štampu fudbalske reprezentacije Srbije u Kataru javnosti su se obratili igrači Dušan Vlahović i Filip Kostić. Vlahović je odmah an početku iste demantovao spekulacije koje su ovih dana kružile u javnosti oko loše atmosfere… »

Vesti dana »