Povezane vesti
Produžen rok za uključivanje poslodavaca u dualni model obrazovanja
RTV 30.11.2022
BEOGRAD - Rok za prijavu poslodavaca za uključivanje u dualni model obrazovanja produžen je zbog velikog interesovanja do 15. decembra ove godine, saopštila je danas Privredna komora Srbije (PKS). "PKS je u prethodnom periodu sprovela intenzivnu kampanju… »
Produžen rok za uključivanje poslodavaca u dualni model obrazovanja
Telegraf 30.11.2022
Kompanija ulaskom u dualni model obrazovanja ima mogućnosti da stekne kvalifikovan i obučen kadar spreman da se odmah uključi u proces rada. Rok za prijavu poslodavaca za uključivanje u dualni model obrazovanja produžen je zbog velikog interesovanja do… »
PKS: Produžen rok za uključivanje poslodavaca u dualni model obrazovanja
Beta 30.11.2022
Rok za prijavu poslodavaca za uključivanje u dualni model obrazovanja produžen je zbog velikog interesovanja do 15. decembra ove godine, saopštila je danas Privredna komora Srbije. I ove godine je najveće interesovanje među poslodavcima za obrazovnim… »
Vesti dana »
„Boriću se, već pripremamo tužbu“: Profesorka Jelena Kleut danas je zvanično ostala bez posla na novosadskom Univerzitetu
Nova pre 13 minutajoš 30 povezanih
CEPRIS i druge organizacije se obratile UN zbog izmene pravosudnih zakona
Beta pre 5 satijoš 33 povezane
Objavljen spisak lokacija u Srbiji na kojima su postavljeni „super radari“
Glas Zaječara pre 6 satijoš 9 povezanih
Fudbaleri Crvene zvezde poraženi od Salcburga u generalnoj probi za drugi deo sezone
RTV pre 1 satjoš 29 povezanih




