Povezane vesti

"Imao sam loš mesec": Spasitelj kriptovaluta koji je umalo izazvao sunovrat tržišta prvi put u javnosti od FTX kolapsa

"Imao sam loš mesec": Spasitelj kriptovaluta koji je umalo izazvao sunovrat tržišta prvi put u javnosti od FTX kolapsa

Euronews 01.12.2022
Sem Bankman-Frid (SBF), osnivač menjačnice kriptovaluta FTX, prvi put se pojavio u javnosti otkako je ta berza doživela krah. On je insistirao na tome da "nikada nije pokušao da prevari ljude", i nekoliko puta je ponovio da nije znao do koje mere ide… »
Nekadašnji kralj kriptovaluta: "Nisam planirao da prevarim bilo koga"

Nekadašnji kralj kriptovaluta: "Nisam planirao da prevarim bilo koga"

Kamatica 01.12.2022
Trebalo je svega nekoliko dana da Bankman-Frid pređe put od nadimka "Kralj kripta" do toga da njegova kompanija podnese zahtev za bankrot, njegovog povlačenja sa mesta glavnog izvršnog direktora i suočavanja sa federalnim istragama o tome kako je… »
Nekadašnji 'Kralj kripta' Sem Bankman-Frid: Nisam pokušao da izvršim prevaru

Nekadašnji 'Kralj kripta' Sem Bankman-Frid: Nisam pokušao da izvršim prevaru

Insajder 01.12.2022
Bivši vlasnik kompanije za razmenu kriptovaluta FTKS trejding (FTX Trading) Sem Bankman-Frid je danas, u prvom pojavljivanju u javnosti od kada je ta kompanija bankrotirala, negirao da je počinio prevaru. Trebalo je svega nekoliko dana da Bankman-Frid… »
Bivši direktor platforme FTX tvrdi da nije počinio prevaru

Bivši direktor platforme FTX tvrdi da nije počinio prevaru

Biznis.rs 01.12.2022
Bogatstvo Sema Bankmana Frida svedeno na 100.00 dolara. Bivši direktor FTX platforme Sem Bankman Frid (Sam Bankman-Fried) u sredu je izjavio da je “imao loš mesec”. Nekadašnji milijarder je u razgovoru sa Endruom Rosom Sorkinom (Andrew Ross Sorkin)… »
„Imao sam loš mesec. I ja sam ostao bez novca“

„Imao sam loš mesec. I ja sam ostao bez novca“

Bonitet 01.12.2022
Bivši izvršni direktor kripto berze FTX Sem Benkman-Frid negirao je da je počinio prevaru zbog koje je došlo do kolapsa berze navodeći kako je i on izgubio skoro sav novac. Globalna kripto berza, koja je u jednom trenutku bila procenjena na 32… »
Prvo oglašavanje Frajda nakon pada FTX-a: "Nikada nisam pokušao da izvršim prevaru"

Prvo oglašavanje Frajda nakon pada FTX-a: "Nikada nisam pokušao da izvršim prevaru"

Telegraf 01.12.2022
Nekadašnji izvršni direktor negirao je da je premestio bilo kakav lični novac sa FTX-a, navodeći da je sada ostao "gotovo bez ičega" Sem Benkman-Frajd, bivši šef propale berze kriptovaluta FTX, negirao je da je počinio prevaru. U prvom… »
Bankman-Fried: I ja sam ostao bez novca

Bankman-Fried: I ja sam ostao bez novca

SEEbiz 01.12.2022
NEW YORK - Bivši izvršni direktor kripto burze FTX Sam Bankman-Fried negirao je da je počinio prevaru zbog koje je došlo do kolapsa burze navodeći kako je i on izgubio skoro sav novac. Globalna kripto berza, koja je u jednom trenutku bila… »

Vesti dana »

Nastavlja se dijalog Beograda i Prištine u Briselu

Nastavlja se dijalog Beograda i Prištine u Briselu

Beta pre 35 minutajoš 35 povezanih
Sautgejt: Imali smo mnogo problema, sada sve dolazi na svoje mesto

Sautgejt: Imali smo mnogo problema, sada sve dolazi na svoje mesto

Sportski žurnal pre 17 minutajoš 36 povezanih
Srbija na Euru - Nedovoljan jedan!

Srbija na Euru - Nedovoljan jedan!

Sportske.net pre 17 minutajoš 30 povezanih