Povezane vesti

Poljski golman: Kladio sam se sa Mesijem u 100 evra da neće biti dosuđen penal

Poljski golman: Kladio sam se sa Mesijem u 100 evra da neće biti dosuđen penal

Novi magazin 01.12.2022
Golman reprezentacije Poljske Vojčeh Sčensni rekao je da se kladio sa argentinskim fudbalerom Lionelom Mesijem u 100 evra da sudija neće dosuditi jedanaesterac u njihovom duelu tokom utakmice na Svetskom prvenstvu. Argentina je sinoć pobedila Poljsku… »
Ščešnji: Izgubio sam opkladu od Mesija, ali mu neću platiti

Ščešnji: Izgubio sam opkladu od Mesija, ali mu neću platiti

Sport klub 01.12.2022
Golman Poljske Vojčeh Ščešnji je izrastao u junaka prvog poluvremena susreta protiv Argentine, kada je odbranio penal Lionelu Mesiju u 39. minutu. Meč na stadionu „974“ upravo je obeležila i kontroverza vezana za dosuđen penal Gaučosima, kome… »
Ščensni otkrio: „Kladio sam se sa Mesijem u 100 evra, ali ne planiram da mu platim!“

Ščensni otkrio: „Kladio sam se sa Mesijem u 100 evra, ali ne planiram da mu platim!“

Hot sport 01.12.2022
Zanimljiv razgovor pre penala. Argentina je sinoć savladala Poljsku sa 2:0, golovima MekAlistera i Alvareza i tako izborila nokaut fazu Mundijala. Ipak, pre samih golova, još u prvom poluvremenu, šansu da dovede Gaučose u prednost imao je Lionel Mesi… »
Bura zbog Mesijevog penala: „Sramotna odluka, Poljska je oštećena“

Bura zbog Mesijevog penala: „Sramotna odluka, Poljska je oštećena“

Sputnik 01.12.2022
Fudbaleri Argentine savladali su Poljsku (2:0) u trećem kolu grupne faze Svetskog prvenstva u Kataru, a sva pažnja posle meča usmerena je na sudiju Danija Makelija koji je dosudio penal za Argentinu. Dok je sa jedne strane Lionel Mesi tužan zbog… »
Nek me SAD kazne zbog mesija, nije me briga! Poljak pričao o nepostojećem penalu, pa otkrio: Dođem mu 100 evra!

Nek me SAD kazne zbog mesija, nije me briga! Poljak pričao o nepostojećem penalu, pa otkrio: Dođem mu 100 evra!

Mondo 01.12.2022
Golman Poljske je bio siguran da ništa nije skrivio, a mnogi se slažu sa njim! Golman Poljske je bio siguran da ništa nije skrivio, a mnogi se slažu sa njim! Poljska je prošla u nokaut fazu Svetskog prvenstva, a najzaslužniji za to je svakako golman… »
Nečuveno! Sramotna odluka! Legendarni fudaler opleo po sudiji zbog penala nad Mesijem!

Nečuveno! Sramotna odluka! Legendarni fudaler opleo po sudiji zbog penala nad Mesijem!

Kurir 01.12.2022
Bivši reprezentativac Engleske Rio Ferdinad smatra da je sudija Dani Makeli prestrogo dosudio penal za Argentinu nakon duela Vojćeha Ščesnog i Lionela Mesija. Argentina je savladala Poljsku 2:0 i overila prvo mesto u Grupi C na Mundijalu u Kataru, a… »

Vesti dana »