Povezane vesti

Profesorka iz Trstenika: Nijedan učenik se nije izvinio, niti pokazao kajanje

Profesorka iz Trstenika: Nijedan učenik se nije izvinio, niti pokazao kajanje

N1 Info 01.12.2022
Tehnička škola u Trsteniku postala je preko noći najpoznatija škola u Srbiji, ali zbog incidenta koji je podigao na noge celu Srbiju. U toj školi, učenici su profesorki Mariji Stevanović izmakli stolicu, nakon čega je ona završila na podu. Pri… »
Zbog nasilja - sindikati prosvetnih radnika obustavili rad u 800 škola

Zbog nasilja - sindikati prosvetnih radnika obustavili rad u 800 škola

RTS 01.12.2022
Zbog sve učestalijeg nasilja u školama Unija sindikata prosvetnih radnika organizovala je protest. U 800 škola u 46 gradova širom Srbije danas nije bilo nastave. Tehnička škola u Trsteniku, zbog nemilog događaja kako je rečeno na protestima širom… »
Prosvetari iz Tehničke škole u Trsteniku na protestu: Situacija je i dalje napeta,ovde smo da podržimo koleginicu (foto)

Prosvetari iz Tehničke škole u Trsteniku na protestu: Situacija je i dalje napeta,ovde smo da podržimo koleginicu (foto)

Večernje novosti 01.12.2022
KOLEGE Marije Stevanović, napadnute profesorke Tehničke škole iz Trstenika priključili su se danas protestu Unije sindikata prosvetnih radnika u Kruševcu. Foto:S.Babović Prema informacijama iz USPRS na teritoriji Rasinskog okruga, nastave nije bilo… »
Profesorka iz Trstenika, zbog koje danas štrajkuje cela prosveta, razočarana: Moja škola ne izlazi na protest

Profesorka iz Trstenika, zbog koje danas štrajkuje cela prosveta, razočarana: Moja škola ne izlazi na protest

Telegraf 01.12.2022
Znam da su danas protesti, ali mene tamo nećete videti. Tehnička škola u Trsteniku postala je preko noći najpoznatija škola u Srbiji, ali zbog incidenta koji je podigao na noge celu Srbiju. U toj školi, učenici su profesorki Mariji Stevanović… »

Vesti dana »