Povezane vesti

Batšuaji: Razočarani smo, Martines je od nas otišao u suzama

Batšuaji: Razočarani smo, Martines je od nas otišao u suzama

Politika 01.12.2022
DOHA – Belgijski fudbaler Miši Batšuaji rekao je danas da su svi u timu razočarani zbog ispadanja sa Svetskog prvenstva u Kataru posle grupne faze i naveo da im je Roberto Martines u suzama saopštio da odlazi sa mesta selektora. „Razočarani smo… »
Selektor Meksika podneo ostavku

Selektor Meksika podneo ostavku

Politika 01.12.2022
Selektor reprezentacije Meksika Herardo Martino podneo je ostavku na mesto selektora reprezentacije, prenose mediji. Meksikanci su sinoć završili učešće na Mundijalu i pored pobede nad Saudijskom Arabijom. Nakon utakmice Herardo Martino je izjavio da… »
Herardo Martino više nije selektor Meksika

Herardo Martino više nije selektor Meksika

Danas 01.12.2022
Herardo „Tata“ Martino rekao je novinarima nakon eliminacije sa Mundijala u Kataru da nije više selektor Meksika. Uprkos trijumfu nad Saudijskom Arabijom od 2:1, Meksiko nije uspeo da prođe u osminu finala. Presudila je gol-razlika, Poljaci su… »
Pljušte prvi otkazi na Mundijalu: Moj ugovor je istekao sa poslednjim sudijskim žviždukom...

Pljušte prvi otkazi na Mundijalu: Moj ugovor je istekao sa poslednjim sudijskim žviždukom...

Kurir 01.12.2022
Selektor fudbalske reprezentacije Meksika Herardo Martino izjavio je u Dohi da prihvata odgovornost za neuspeh i eliminaciju sa Svetskog prvenstva posle grupne faze i da napušta klupu te selekcije. "Ja sam odgovoran za frustracije i razočarenje koje smo… »

Vesti dana »