Povezane vesti

Peskov: Rusija neće priznati međunarodni sud za Ukrajinu

Peskov: Rusija neće priznati međunarodni sud za Ukrajinu

N1 Info 01.12.2022
Rusija je odbacila kao nelegitimnu mogućnost osnivanja međunarodnog tribunala zbog agresije na Ukrajinu. „Što se tiče pokušaja da se osnuju neke vrste tribunala, oni neće imati nikakav legitimitet i mi ih nećemo prihvatiti, mi ćemo ih… »
Rusija odbacuje moguće osnivanje međunarodnog tribunala zbog agresije na Ukrajinu

Rusija odbacuje moguće osnivanje međunarodnog tribunala zbog agresije na Ukrajinu

Danas 01.12.2022
Rusija je danas odbacila kao nelegitimno moguće osnivanje međunarodnog tribunala zbog agresije na Ukrajinu. „Što se tiče pokušaja da se osnuju neke vrste tribunala, oni neće imati nikakav legitimitet i mi ih nećemo prihvatiti, mi ćemo ih… »
Peskov: Osudićemo uspostavljanje suda za istragu ruskih akcija u Ukrajini

Peskov: Osudićemo uspostavljanje suda za istragu ruskih akcija u Ukrajini

Euronews 01.12.2022
Portparol Kremlja Dmitrij Peskov osudio je danas pozive Evropske unije da se uspostavi sud za ratne zločine zbog ruskih akcija u Ukrajini, rekavši da takvo telo ne bi imalo legitimitet i da je neprihvatljivo za Moskvu. "Što se tiče pokušaja da se… »
Peskov: Osudićemo uspostavljanje suda za istragu ruskih akcija u Ukrajini

Peskov: Osudićemo uspostavljanje suda za istragu ruskih akcija u Ukrajini

RTV 01.12.2022
MOSKVA - Portparol Kremlja Dmitrij Peskov osudio je danas pozive Evropske unije da se uspostavi sud za ratne zločine zbog ruskih akcija u Ukrajini, rekavši da takvo telo ne bi imalo legitimitet i da je neprihvatljivo za Moskvu. "Što se tiče pokušaja… »

Vesti dana »