Povezane vesti

Petković: Trajković nikada neće oprati savest

Petković: Trajković nikada neće oprati savest

Vesti online 02.12.2022
Direktor Kancelarije za KiM Petar Petković večeras je, reagujući na kritike Rade Trajković na račun predsednika Srbije Aleksandra Vučića, rekao da nikome nije potrebna lekarska struka da bi uvideo da Trajković nikada neće oprati savest što je… »
Sagovornici N1: Vučićevo etiketiranje političkih protivnika može biti opasno

Sagovornici N1: Vučićevo etiketiranje političkih protivnika može biti opasno

N1 Info 02.12.2022
"Najgori srpski ološ, sa dna kace" - tako je Aleksandar Vučić nazvao novog ministra u kosovskoj vladi Nenada Rašića i njegovu buduću savetnicu Radu Trajković, i dodao da ne postoje gori Srbi od njih. Sagovornici N1 ističu kako ovakvo javno… »
Nenad Rašić za Marker: Legitimno sam izabran na novu funkciju ministra u Vladi Kosova

Nenad Rašić za Marker: Legitimno sam izabran na novu funkciju ministra u Vladi Kosova

Insajder 02.12.2022
Lider Progresivno demokratske stranke Nenad Rašić rekao je za Marker da smatra da je legitimno izabran na novu funckiju Ministra za zajednice i povratak u Vladi Kosova premijera Aljbina Kurtija. „ A u ovom slučaju tačka; Član 94 kaže da premijer… »
Đukić: Postavljenjem Vulina na čelo BIA Vučić otvara još jedan front sa Zapadom

Đukić: Postavljenjem Vulina na čelo BIA Vučić otvara još jedan front sa Zapadom

Glas Amerike 02.12.2022
Nakon što je bio ministar za rad, ministar policije, ministar odbrane, te vodio vladinu Kancelariju za Kosovo i Metohiju, lider Pokreta socijalista Aleksandar Vulin od četvrtka ima novi detalj u biografiji, a njegovo postavljenje na čelo… »
Rada Trajković o Vučiću: Kao pacijenta ga razumem, ali ne kao predsednika

Rada Trajković o Vučiću: Kao pacijenta ga razumem, ali ne kao predsednika

N1 Info 02.12.2022
"Sa takvim stanjem psihofizičkim mislim da ne bi prošao lekarsku kontrolu i dobio uverenje da je sposoban da obavlja funkciju predsednika države. Ja sam lekar i zaista pokušavam da ga razumem kao pacijenta, ali kao predsednika ne mogu", kaže Rada… »
„Kao pacijenta ga razumem, ali ne kao predsednika“: Žestok odgovor Rade Trajković na uvrede Vučića

„Kao pacijenta ga razumem, ali ne kao predsednika“: Žestok odgovor Rade Trajković na uvrede Vučića

Nova 02.12.2022
“Sa takvim stanjem psihofizičkim mislim da ne bi prošao lekarsku kontrolu i dobio uverenje da je sposoban da obavlja funkciju predsednika države. Ja sam lekar i zaista pokušavam da ga razumem kao pacijenta, ali kao predsednika ne mogu”, kaže Rada… »
„Svoje mentalno stanje da zadrži za sebe, doživeo je nervni slom“: Pajtić o Vučićevom pomračenju u direktnom prenosu

„Svoje mentalno stanje da zadrži za sebe, doživeo je nervni slom“: Pajtić o Vučićevom pomračenju u direktnom prenosu

Nova 02.12.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić uključio se sinoć u Dnevnik televizije Pink i tom prilikom komentarisao odluku kosovskih vlasti da na mesto ministra za zajednice i povratak postave lidera Progresivne demokratske stranke Nenada Rašića, umesto… »
Predsednik potpuno izgubio kompas: Trenutak kad je Vučić doživeo novo pomračenje VIDEO

Predsednik potpuno izgubio kompas: Trenutak kad je Vučić doživeo novo pomračenje VIDEO

Nova 02.12.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić uključio se sinoć u Dnevnik televizije Pink i tom prilikom komentarisao odluku kosovskih vlasti da na mesto ministra za zajednice i povratak postave lidera Progresivne demokratske stranke Nenada Rašića, umesto… »
Ponoš o nervoznom Vučiću: Ušli mu u glavu, govorili mu da je kul momak, a onda ga Kurti namagarčio

Ponoš o nervoznom Vučiću: Ušli mu u glavu, govorili mu da je kul momak, a onda ga Kurti namagarčio

Nova 02.12.2022
Poslednje obraćanje predsednika Aleksandra Vučića, ali i niz političkih odluka koje su se desile u Beogradu i Prištini proizvelo je brojne reakcije. Jedno od najpreciznijih preseka trenutne situacije dao je predsednik pokreta Srbija Centar (SRCE)… »
Zdravko Ponoš o Vučićevom sinoćnjem nastupu: „Kad ti uđu u glavu i tapšu govoreći da si kul momak….“

Zdravko Ponoš o Vučićevom sinoćnjem nastupu: „Kad ti uđu u glavu i tapšu govoreći da si kul momak….“

Danas 02.12.2022
Lider pokreta Srbija centar Zdravko Ponoš reagovao je na sinoćnji nastup predsednika Srbije Aleksandra Vučića i postavljenje Aleksandra Vulina na mesto direktora BIA. On je na svom Fejsbuku napisao:“Kad ti uđu u glavu i tapšu govoreći da si kul… »
Srpska lista: Podržavamo Vučića, međunarodna zajednica pokazala licemeran odnos prema Srbima

Srpska lista: Podržavamo Vučića, međunarodna zajednica pokazala licemeran odnos prema Srbima

Danas 01.12.2022
Srpska lista saopštila je večeras da je međunarodna zajednica pokazala „licemerni odnos“ prema Srbima na „Kosovu i Metohiji i prema državi Srbiji“ i podržala izjavu predsednika Srbije Aleksandra Vučića, koji je osudio izbor Nenada Rašića… »

Vesti dana »