Povezane vesti
Još 32 novozaraženih korona virusom u Šumadiji
Pressek 02.12.2022
Od 583 testiranih uzoraka, čiji su rezultati stigli u četvrtak do 20 sati, 32 osobe bile su pozitivne na kovid-19. U pitanju su 20 osoba iz Kragujevca, 6 iz Aranđelovca, 3 iz Topole, niko iz Rače, 1 iz Knića, niko iz Batočine i 2 iz Lapova, navodi se u… »
Nova 32 slučaja korone u Šumadiji
RTK 02.12.2022
Prema podacima Instituta za javno zdravlje za 1. decembar, od 583 obrađena uzorka u Šumadiji, 32 osobe su pozitivne na virus kovid 19. Od tog broja, iz Kragujevca je 20 osoba, Aranđelovca 6, Topole 3, Knića 1, Lapova 2 dok u Rači i Batočini nije bilo… »
U Kragujevcu još 20 osoba pozitivno na korona virus
Glas Šumadije 02.12.2022
Od 430 testiranih osoba u Kragujevcu 20 je pozitivno na korona virus. Aranđelovac 6 Topola 3 Knić 1 Rača 0 Batočina 0 Lapovo 2 Na bolničkom lečenju u UKC Kragujevac nalze se dve osobe, jedan oacijent je prosleđen u Kovid bolnicu Kruševac.… »
Vesti dana »
Lokalni izbori 2026: Incidenti, visoka izlaznost - podrhtavanje tla ili stanje redovno
BBC News pre 2 satajoš 32 povezane
Novinarski deo SRG: „Nastavljeno prebijanje novinara i građana, nedopustivo ponašanje policije“
Serbian News Media pre 3 satajoš 24 povezane
Obilne padavine i porast vodostaja u Srbiji uz hladno i oblačno vreme
Naslovi.ai pre 8 satijoš 39 povezanih
Jovanović (Novi DSS) o lokalnim izborima: Duboka kriza u društvu poprima dramatične razmere
Beta pre 2 satajoš 15 povezanih




