Povezane vesti

Ceca napravila haos u tc u Beču: Masa poludela kad je videla pevačicu! Dobacivali joj, a njena reakcija hit!

Ceca napravila haos u tc u Beču: Masa poludela kad je videla pevačicu! Dobacivali joj, a njena reakcija hit!

Blic 02.12.2022
U novoj epizodi serijala "Ceca show" koji se emituje u petak 2. decembra od 22h na Blic televiziji, videćete kako se Svetlana Ceca Ražnatović provela na svom nastupu u Beču, kao i kako se izborila sa ogromnim brojem obožavaoca, koji su u redovima… »
Anastasija Ražnatović doživela peh na aerodromu! Ceca kratko prokomentarisala potez njene ćerke: "Nervira me! Šta ja tu…

Anastasija Ražnatović doživela peh na aerodromu! Ceca kratko prokomentarisala potez njene ćerke: "Nervira me! Šta ja tu…

Blic 02.12.2022
U novoj epizodi serijala "Ceca show" koji se emituje u petak 2. decembra od 22h na Blic televiziji, videćete detalje drame koju je Anastasija Ražnatović doživela na aerodromu u Beogradu. Naime, Ražnatovićeva je trebala sa Cecom da ide za Beč, ali… »
"Ni Dejvid Geta nije postigao ono što je Ceca: U Beču!" Svetlana Ražnatović održala koncert za pamćenje, evo šta kaže o…

"Ni Dejvid Geta nije postigao ono što je Ceca: U Beču!" Svetlana Ražnatović održala koncert za pamćenje, evo šta kaže o…

Blic 01.12.2022
U novoj epizodi serijala "Ceca show" koji se emituje u petak 2. decembra od 22h na Blic televiziji, videćete utiske nakon koncerta koji je Svetlana Ceca Ražnatović održala u Beču. Nakon svog uspešnog koncerta, Ceca je u izjavi za medije otkrila da… »

Vesti dana »