Povezane vesti
Nišlije će od Nove godine plaćati veći porez na imovinu
Kamatica 02.12.2022
Niš Odlukom Skupštine grada izmenenje su i zone za plaćanje poreza i dosadašnja druga zona je pripojena prvoj, a spisak zona sa novim granicama takođe je objavljen na gradskom sajtu. Prema najnovijoj odluci gradske Skupštine, osnovica za obračun poreza… »
Porez na imovinu u Nišu viši za 15 odsto
Biznis.rs 02.12.2022
Skupština grada izmenila i poreske zone. Vlasnici nekretnina u Nišu plaćaće od januara naredne godine za oko 15 odsto viši porez na imovinu, odlučeno je na poslednjoj sednici Skupštine grada, a u petak su na gradskom sajtu objavljene nove prosečne cene… »
Porez na imovinu u Nišu viši za 15 odsto
N1 Info 02.12.2022
Vlasnici nekretnina u Nišu plaćaće od januara naredne godine za oko 15 odsto viši porez na imovinu, odlučeno je na poslednjoj sednici Skupštine grada, a danas su na gradskom sajtu objavljene nove prosečne cene nekretnina koje će biti korišćene kao… »
Vesti dana »

Janaf se oglasio nakon Vučićeve izjave da američke sankcije NIS-u stupaju na snagu 1. oktobra
Danas pre 5 satijoš 5 povezanih

Putin najavio revolucionarni pronalazak ruskih naučnika – nuklearni otpad kao gorivo
Danas pre 3 satajoš 1 povezana

Ministar spoljnih poslova Srbije i predsednici jevrejskih organizacija traže slobodu za taoce u Gazi
Danas pre 9 satijoš 1 povezana

Danski ministar odbrane: Nema dokaza da su Rusi upravljali dronovima iznad aerodroma
Danas pre 6 satijoš 2 povezane